Dizaineru apgaismojums Skandināvu stilā | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Dizaineru apgaismojums Skandināvu stilā

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Skandināvu stilam piemīt savs šarms. Viss tiecas uz vienkāršību, tīrību, eleganci un, it īpaši, praktiskumu. Ļaujies šī stila burvībai!

Ielaidiet skandināvu stilu savās mājās

Skandināvu stils ir skaists, jo tas nav nekas bezgaumīgs vai pārlieku dekoratīvs. To raksturo tā praktiskums, tāpat kā tīrība un vienkāršība, kas nebūt nav garlaicīgi. Tieši otrādi. Tas ir elegants. Turklāt interjera priekšmeti, kas ir radīti šajā skandināvu stilā izskatās harmoniski un rada skaistu, mājīgu interjeru. Šis stils, iespējams, nekad neizies no modes. Tas ir mūžīgs un vienmēr būs moderns. Iespējams arī fakts, ka skandināvu stilā projektēta māja vai dzīvoklis izskatās patīkami un mājīgi pateicoties izmantotajiem materiāliem. Ļoti bieži jūs tajā atradīsiet daudz dabīgu materiālu, kas pareizajā kombinācijā ar vienkāršām krāsām rada minimālisma dizainu, kas priecēs visus. 
Kā var noprast no nosaukuma, šis stils radies Ziemeļvalstīs. Bet tas ir kļuvis ļoti populārs daudzās citās valstīs. Tātad, jūs galvenokārt atradīsiet gaišas krāsas piemēram, gaiši pelēku, krēmīgu un baltu. Jūs neatradīsit tumšus stūrus un kaktus. Tieši otrādi. Skandināvu stils padara telpu gaisīgu un atvērtu. Arī dažādiem spoguļiem, kas pieder šim stilam, ir savs šarms.Šis stils ir ļoti praktisks, jo tas nav pārāk dekorēts. Ja vēlaties iekārtot savu māju šādā stilā, aizmirstiet par nevajadzīgiem miniatūriem rotājumiem, kas izvietoti visā viesistabā, un līdzīgiem putekļu savācējiem. Nepārspīlējiet ar dekorācijām. Dažādas stilīgas, stepētas segas vai spilveni vienmēr izskatīsies labi. Tomēr nevajadzētu pietrūkt dažiem rotājumiem. Dažas vāzes vai sveces, piemēram, retro vai senlaicīgā stilā vienmēr būs piemērotas dabiskajam mēbeļu tipam.


Gaismekļi skandināvu dizainam

Ja jūs jau esat iecerējis kāds būs dizains, neaizmirstiet par dizaineru gaismekļiem, kas iederēsies jūsu interjerā. Tie jums kalpos no praktiskā skata punkta, kā arī būs estētiski. Tiem jāspēlē arī dekoratīva loma. Jauka, vienkārša vai antīka lustravai līdzīga stila piekaramā lampa var tikt izmantota kā galvenais gaismeklis. Jūs noteikti atradīsiet meklēto starp mūsu dizaineru lustrām.Ja jums tā nepatīk lustras vai arī jums ir zemi griesti, labs risinājums noteikti ir dizainera starmetis, kas arī lieliski pildīs savu funkciju. Galvenie gaismekļi jāpapildina ar dažādām lampām un mazām lampām. Atkal jūs iepriecinās dažādais dizains vai pat dabīgā koka produktu piedāvājums.
Skandināvu stila dzīvokļu gaismekļi ir no labākajiem ražotājiem. Tie ir, piemēram, Eglo, kurus jūs varat arī zināt no dažādiem cita veida gaismekļiem, bet arī no Brilagi vai Umage

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i