Antīkas lustras dažādu telpu noskaņas radīšanai | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Antīkas lustras

  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

LED lustras ar antīkiem elementiem

Griestu lustras ir populārākais apgaismes elements dzīvojamās telpās kā viesistabās, dzīvojamās istabās, arī guļamistabās. Katrai telpai ir sava funkcija, un arī lustras istabai ir jāpielāgo, vadoties pēc telpas izmantojuma.

Lustras viesistabai vēlams izraudzīties īpaši rūpīgi, jo šo telpu Jūs izmantosiet dažādiem mērķiem – atpūtai un ikdienišķām norisēm, viesu uzņemšanai un varbūt pat nelielām svinībām. Papildus svinīgumu un nopietnību var piešķirt antīkas lampas, kuras var papildināt gan retro stila interjeru, gan moderna stila studio tipa viesistabu. Pat ja vēlaties radīt telpā intīmu, nomierinošu apgaismojumu, neatsakāties no griestu lustras, bet izvēlaties aptumšojamus gaismekļus.

Lustru cena ir atkarīga no tās materiāliem, gaismas elementu daudzuma un dizaina. Pat ja antīkie elementi tiek izmantoti lustru dizainā, netiek aizmirstas modernās tehnoloģijas. Šāda tipa antīkās lampas ir tikpat praktiskas kā jebkuras citas LED lustras, jo to LED apgaismes ķermeņiem ir visas LED tehnoloģiju priekšrocības.


Ja meklējat, kur pirkt lustras, izpētiet mūsu piedāvājumu. Mūsu klāsts ir plašs, pie mums atradīsiet gan lētas lustras, gan izsmalcinātus dizaineru darinājumus. Mēs piedāvājam modernas lustras ar LED risinājumiem, kuras radītas vintage stilā, senatnes elpas radīšanai. Piedāvājums ir radīts tāds, lai apmierinātu visu gaumes. 


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i