Kā izmantot apgaismojumu ģērbtuvē un garderobē? | Lampupasaule
Salīdzināt
Pieteikties
Izveidot kontu
Levý banner
Pravý banner

Zvaniet mums,mēs esam šeit priekš Jums

+371 67660665 (Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Kā izmantot apgaismojumu ģērbtuvē un garderobē?

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Galveno telpu apgaismojums ir pašsaprotams. Bet apgaismojumu var izmantot citās telpās, piemēram, drēbju skapjos un līdzīgās telpās. Pēc šo gaismekļu iegādes jūs redzēsit to lielo priekšrocību.

Kāds ir gaismas mērķis ģērbtuvē vai drēbju skapī?

Ir nepieciešams, lai visās jūsu mājas daļās būtu daudz gaismas. Ideja, ka nevar ieslēgt gaismu kad pēc tumsas iestāšanās esat mājās, patiešām ir ļoti apšaubāma. Neatkarīgi no tā, ka gaismekļi ir un jums ir pietiekami daudz gaismas normālai darbībai, tie ir nepieciešami arī, piemēram, spoguļa apgaismojumam. Tādā gadījumā ir labi, ja jums ir gaismekļi kas nebūs ar atspīdumu un tu izskatīsies kā realitātē. Tātad jums ir jābūt pareizam gaismas veidam vai pareizajai spuldzei

Ir arī ļoti svarīgi, lai būtu apgaismojums dažādās telpās un stūros par kuriem tu pat neiedomātos. Šīs vietas ir dažādas ģērbtuves, drēbju skapji, skapji, pieliekamie vai līdzīgas pārtikas uzglabāšanas vietas vai vietas ar drēbēm. Ir loģiski, ka gaismekļi atrodas ģērbtuvē. Jūs atvērsit durvis, un, iespējams, iedegsies galvenā gaisma. Iegremdēti gaismekļi, starmeši un tam līdzīgi gaismas veidi būs lieliski piemēroti.  Tomēr ir labi, ja ir izgaismoti plaukti vai atsevišķi nodalījumi ar drēbēm. Atverot skapi, jūs pats zināt, cik tas ir patīkami un ērti. Skapis parasti ir tumšs un arī liels. Tāpēc pat ieslēdzot galveno gaismu, jūsu iecienītāko melno T-kreklu var būt grūti atrast bez gaismas skapī.

 

Kādi gaismekļi jāizvēlas?

LED joslas ļoti labi iederēsies ģērbtuvēs un skapjos. Tās var būt uz skapja ārējās un iekšējās malas visos iespējamos veidos, tāpēc jūs vienmēr varat labi redzēt drēbes un aksesuārus. Tātad jūs ļoti ātri atradīsit savu iecienītāko apģērbu. Jūs bieži dodaties uz ģērbtuvi tikai pēc kaut kā, kas jums ir kaut kur malā un ilgi nav nekur jāmeklē. Bet to nevar izdarīt, kad ir tumšs. Tādēļ, sensora gaismekļi vai citas kontaktligzdas lampas ir lieliskas. Ļoti populāri ir arī dažādi orientējoši lukturi.

 


Papildus vietām ar drēbēm apgaismojums ir svarīgs arī vietās, kur ir jūsu ēdiens. Kad jūs dodaties uz pieliekamo vai uzglabāšanas vietām pēc kaut kā, vai arī uz telpu, kurā uzglabājat tīrīšanas līdzekļus. Arī šeit neliela gaisma noderēs. Sensora gaismekļi, kas iedegas tikai uz brīdi, tiklīdz konstatē kustību un pēc brīža atkal nodziest, ir ideāla izvēle. Izņemot to, iecienītās LED joslas atkal noderēs. Ja vēl neesat iegādājies apgaismojumu drēbju skapim, pieliekamajam vai ģērbtuvei, ir īstais laiks uzzināt tā priekšrocības tieši tagad.

Autor článku:

Andris
Andris Supervisor

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

+371 67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

SAISTĪTAS preces

Īpašie piedāvājumi un jaunumi tieši uz Jūsu e-pastu

Sekojiet ziņām savā e-pastā

Pārtraukt pierakstu uz jaunumiem

Copyright © 1990 – 2021 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i