Kā izmantot apgaismojumu ģērbtuvē un garderobē? | Lampupasaule

Bezmaksas piegāde no 70 EUR

60-päevane tagastuspoliitika

Ekspertide nõuanded

+371 67660665

Pieslēgšanās / Reģistrācija

0

0,00

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.

Iepērcieties par 70,00 vairāk un saņemiet BEZMAKSAS PIEGĀDI.

Kā izmantot apgaismojumu ģērbtuvē un garderobē?

Andris

Lasīšanas laiks 3 min
Jaunumi un paziņojumi

Galveno telpu apgaismojums ir pašsaprotams. Bet apgaismojumu var izmantot citās telpās, piemēram, drēbju skapjos un līdzīgās telpās. Pēc šo gaismekļu iegādes jūs redzēsiet to lielo priekšrocību.

Kāds ir gaismekļa mērķis ģērbtuvē vai drēbju skapī?

Ir nepieciešams, lai visās jūsu mājas daļās būtu daudz gaismas. Doma, ka nevar ieslēgt gaismu kad pēc tumsas iestāšanās esat mājās, patiešām ir ļoti neērta. Neatkarīgi no tā, ka gaismekļi ir un jums ir pietiekami daudz gaismas normālai darbībai, tie ir nepieciešami arī, piemēram, spoguļa apgaismojumam. Tādā gadījumā ir labi, ja jums ir gaismekļi kas nebūs ar atspīdumu un jūs izskatīsieties kā realitātē. Tātad, jums ir jābūt pareizam gaismekļa veidam vai pareizajai spuldzei

Ir arī ļoti svarīgi, lai būtu apgaismojums dažādās telpās un stūros par kuriem jūs pat neiedomātos. Šīs vietas ir dažādas ģērbtuves, drēbju skapji, skapji, pieliekamie vai līdzīgas pārtikas uzglabāšanas vietas vai vietas ar drēbēm. Ir loģiski, ka gaismekļi atrodas ģērbtuvē. Jūs atvērsiet durvis, un, iespējams, iedegsies galvenais gaismeklis. Iegremdējami gaismekļi, starmeši un tam līdzīgi gaismekļu veidi būs lieliski piemēroti. Tomēr ir labi, ja ir izgaismoti plaukti vai atsevišķi nodalījumi ar drēbēm. Atverot skapi, jūs pats zināt, cik tas ir patīkami un ērti. Skapis parasti ir tumšs un arī liels. Tāpēc pat ieslēdzot galveno gaismekli, jūsu iecienītāko melno T-kreklu var būt grūti atrast bez gaismas skapī.

 

Kādi gaismekļi jāizvēlas?

LED joslas ļoti labi iederēsies ģērbtuvēs un skapjos. Tās var būt uz skapja ārējās un iekšējās malas visos iespējamos veidos, tāpēc jūs vienmēr varat labi redzēt drēbes un aksesuārus. Tātad, jūs ļoti ātri atradīsiet savu iecienītāko apģērbu. Jūs bieži dodaties uz ģērbtuvi tikai pēc kaut kā, kas jums ir kaut kur malā un ilgi nav nekur jāmeklē. Bet to nevar izdarīt, kad ir tumšs. Tādēļ, sensora gaismekļi vai kontaktligzdas lampas ir lieliskas. Ļoti populāri ir arī dažādi navigācijas gaismekļi.

 


Papildus, vietām ar drēbēm apgaismojums ir svarīgs, arī vietās, kur ir jūsu ēdiens. Kad jūs dodaties uz pieliekamo vai uzglabāšanas vietu pēc kaut kā, vai arī uz telpu, kurā uzglabājat tīrīšanas līdzekļus. Arī šeit neliels gaismeklis noderēs. Sensora gaismekļi, kas iedegas tikai uz brīdi, tiklīdz konstatē kustību un pēc brīža atkal nodziest, ir ideāla izvēle. Izņemot to, iecienītās LED joslas atkal noderēs. Ja vēl neesat iegādājies apgaismojumu drēbju skapim, pieliekamajam vai ģērbtuvei, ir īstais laiks uzzināt tā priekšrocības tieši tagad.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu