Kam jāpievērš uzmanība, iegādājoties galda lampu? | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Kam jāpievērš uzmanība, iegādājoties galda lampu?

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Galda lampa daudzās vietās ir ļoti svarīgs apgaismojums. Tomēr katrai vietai ir nepieciešama cita. Kas jāņem vērā, izvēloties tās?

Galda lampas ir ļoti populārs un svarīgs apgaismojuma veids. Tās ir mazprasīgas pēc izmēriem, tāpēc iederas jebkurā stūrī, kur nepieciešams vismaz nedaudz gaismas. Turklāt to lielā priekšrocība ir savienojuma vieglums. Vienkārši pievienojiet strāvas vadu vai ievietojiet baterijas, un tā var spīdēt. Un visbeidzot, tās var kļūt arī par lielisku dizaina aksesuāru. Tomēr, izvēloties, ir jāatbild uz dažiem jautājumiem.


Kāda forma ir labākā? 

Viena no lietām, par ko būtu jāpadomā, izvēloties lampas, ir jāzin, kādai formai būtu jābūt vēlamajai lampai vai kāda veida lampa ir nepieciešama. Tas viss galvenokārt ir atkarīgs no tā, kur vēlaties novietot lampu. Mēs varam iekļaut vairākus no pamatveidiem.

 • Galda lampa ar abažūru: šāda veida lampa vienmērīgi un pieklājīgi pārraida gaismu pa istabu. Pateicoties tam, gaisma jūs pārāk neapžilbina un spīd tieši tā, kā jums nepieciešams. To var izmantot visur. Dzīvojamā istabā uz plaukta, uz galda un daudzviet citur.
 • Lampa jūsu rakstāmgaldam: Izvēloties lampu rakstāmgaldam, ir jārēķinās, ka jūs dažkārt veiksiet tādas aktivitātes kā rakstīšana, lasīšana, bērni pildīs mājasdarbus u.c. Tāpēc ir nepieciešams izvēlēties piemērotu lampu, lai izvairītos no noguruma un acu sāpēm. Ir labi iegādāties lampu ar elastīgu statīvu un galvas daļu. Tas nozīmē, ka jūs varat pagriezt gaismekli tur, kur tas ir nepieciešams. Lielisks variants ir arī lampa ar aptumšotāju.
 • Lampa ar fiksatoru: Ja nepieciešama lampa vietā, kur vairs nav vietas pat mazākai galda lampai vai arī tai nav vairāk vietas, varat izvēlēties lampu ar fiksatoru. Atliek tikai piespraust lampu, iespraust strāvas vadu un viss. Aptumšojams apgaismojums var noderēt pie bērnu gultiņas, kur to bieži nepieciešams izmantot vairākas reizes naktī.
 • Nedrīkst aizmirst arī par dekoratīvajām lampām. Papildus tam, ka izstaro gaismu, tām piemīt arī dekoratīvs elements. Neatkarīgi no tā, kāds stils ir jūsu mājoklim vai cik lielas jums ir telpas, mūsu e-veikalā jūs atradīsiet piemērotu lampu, kas piešķirs jūsu istabām perfektu izskatu.


Kādas funkcijas būs lampai? 

 • Noteiktas vietas izgaismošana: Jūs varat izmantot lampu kā dekoratīvu elementu, bet arī, lai apgaismotu noteiktu telpas daļu. Tas nozīmē, piemēram, atzveltnes krēslu vai dīvānu lasīšanai vai adīšanai. Ir labi izmantot virziena tipa lampu, kuru var pagriezt, kur nepieciešams.
 • Galvenokārt dekoratīvs: lampu var izmantot tikai kā dekoratīvu elementu. Tas nozīmē, ka to ir labi lietot ar vāju gaismu.
 • Nakts lampa: uz jūsu naktsgaldiņa ir jābūt pareizai lampai, lai jūs pie tās lasīt vai ieslēgt, kad jums kaut kur jādodas naktī. Nakts gaisma labi apgaismos, bet tajā pašā laikā tā nepamodinās jūsu partneri.
 • Darba lampa: Kā jau minējām, darbam ir jābūt piemērotam apgaismojumam. Atbilstoši izvēlēta galda vai darba lampa novērš acu nogurumu un galvassāpes.


Kaut kas vairāk

Ar galda lampām jūs varat iegūt klasisko vai izvēlēties tādu, kas atvieglos jūsu dzīvi, pateicoties citām funkcijām.

 • Aptumšojamība: ja vēlaties izvēlēties gaismas intensitāti atbilstoši savām vajadzībām, vienkārši iegādājieties aptumšojamu lampu.
 • Uzlāde: Ja nepieciešama lampa vietā, kur tuvumā nav elektrības, ir ar baterijām darbināmas lampas, kuras pārsvarā tiek uzlādētas caur USB. Tātad jūs varat tos brīvi pārvietot, kur vien vēlaties. 
 • Viedais apgaismojums: viedo māju cienītāji novērtēs arī viedās lampas. Tās var vadīt attālināti, izmantojot viedtālruni vai tālvadības pulti, un jūs varat atlasīt vai iestatīt gandrīz visu, kas atrodas uz tiem. To ieslēgšana un izslēgšana, krāsas vai gaismas intensitātes maiņa un daudz kas cits.
 • Uzlādes stacija: daudziem no jums noteikti noderēs lampiņa, kas kalpos arī kā tālruņa uzlādes stacija uz galda. Jums nebūs pastāvīgi jādomā par kontaktligzdu, lai uzlādētu tālruni, un tas būs jums tuvu.


Mēbeļu stils

Atkarībā no jūsu mājas vai dzīvokļa iekārtojuma jums ir jāizvēlas arī apgaismojums. Visam vajadzētu izskatīties skaisti. Tāpat kā ar citiem gaismkļu veidiem, jūs varat izvēlēties no daudzu stilu lampām. Mēs varam nosaukt vairākus no tiem. Antīgs stils ir ļoti līdzīgs retro stilam, taču tas ir modernāks. Tas ir lieliski piemērots ne tikai mājsaimniecībām, bet arī dažādām stilīgām viesnīcām un restorāniem. Zemniecisks stils pārsteidz ar savu lauku atmosfēru. Tiem, kam ir moderna mājsaimniecība, noderēs arī modernas lampas. Viņiem ir ļoti moderns un interesants dizains, tāpēc cilvēki, kuriem patīk viss modernais, tos iemīlēs. Rūpnieciskās lampas pārsteigs ar savu netradicionālo izskatu. Šāda veida lampas pēc tam var izmantot ar gandrīz jebkura veida mēbelēm, kas jums ir mājās. Skandināvu tipa lampām raksturīgas vienkāršas līnijas un vēsāki toņi. Bet ir daudz vairāk stilu. Piemēram, kristāla lampas vai vitrāžas lampas ir īsti dārgakmeņi.


Neaizmirstiet par materiālu

Ļoti svarīgs ir arī lampas materiāls. Mēs varam redzēt dažus pamatmateriālus uz lampām. Ļoti interesants un populārs ir koks. Šo dabisko materiālu izmanto daudzu veidu lampām. No skandināviskajiem līdz modernajiem. Dabīgais materiāls piešķir lampai ļoti neparastu izskatu. Vēl viens no gaismekļu pamatmateriāliem ir stikls. Caurspīdīgs vai matēts. Tas vienmēr izskatīsies mājīgi. Betons ir neparasts materiāls, kas var šķist raupjāks. Taču gaismekļi ar šo materiālu ir ļoti ilglietojami un izskatās patīkami. Mēs nevaram aizmirst par tekstilizstrādājumiem. Pateicoties tam, lampas gaisma neapžilbina un spīd ar patīkamu intensitāti. Ļoti populārs materiāls ir arī plastmasa. Jūs to atradīsit galvenokārt uz dažādiem klasiskajiem gaismekļiem.


Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i