Mākslīgā eglīte. Ziemassvētku atmosfēra bez birstošām skujām | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Mākslīgā eglīte. Ziemassvētku atmosfēra bez birstošām skujām

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Mūsu e-veikala mākslīgo eglīšu piedāvājumā atradīsiet daudzus veidus, kurus no pirmā acu uzmetiena nevarēsiet atšķirt no dzīvajām eglītēm.

Ziemassvētku tradīcijas katrā ģimenē ir atšķirīgas. Tāpat kā ir ģimenes tradīcijas attiecībā uz to, kādi ēdieni tiks pasniegti uz Ziemassvētku vakara galda, tā arī mūsu vidū ir dzīvu un mākslīgu eglīšu cienītāji. Tas ir tradicionālākais dekors, kas Ziemassvētku laikā rotā mūsu mājas. Tāpēc jums vajadzētu padomāt par to, kurš veids jums ir vispiemērotākais..   

Dzīvas un mākslīgas eglītes priekšrocības 

Noteikt, vai labāks ir dzīva vai mākslīgi veidota eglīte, ir tīri subjektīva skatījuma jautājums. Taču patiesība ir tāda, ka katrai no tām ir savas priekšrocības un trūkumi.


Dzīva eglīte izceļas ar savu neatkārtojamo smaržu, kas raksturīga svētku laikam. Turklāt katru gadu jums būs oriģināla, un pēc dažām nedēļām tā jums neapniks. Savukārt tās trūkumi ir krāsas maiņa un skuju biršana, kas laika gaitā, eglītei zaudējot spēku, palielinās. Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi ir tas, ka jums tai ir jāvelta vairāk laika un kopšana. Sākot no tās izvēles līdz transportēšanai mājās, rotāšanai un kopšanai. Protams, nedrīkst aizmirst arī finansiālo pusi - katru gadu jūs tērējat daļu no sava Ziemassvētku budžeta, to iegādājoties. 


Salīdzinot ar īstu eglīti, mākslīgās eglītes priekšrocība ir tā, ka tai nekad nebirst skujas, nekad nenokalst un vienmēr saglabā regulāru, simetrisku formu. Turklāt katru gadu jums nav jārēķinās ar tā pirkšanu vai transportēšanu. Tādējādi jūs ietaupīsiet laiku un naudu. Jūs varat to izvēlēties, ērti atrodoties mājās, un uzstādīt, piemēram, Adventes laika sākumā. Visbeidzot, izvēloties mākslīgo eglīti, jūs saudzēsiet vidi. Katru gadu pirms Ziemassvētkiem tiek nocirsti desmitiem miljonu dzīvu koku. No otras puses, jūs vienkārši nevarat atbrīvoties no eglītes un jums ir jārūpējas par tās uzglabāšanu visa gada garumā. 


Plašs mākslīgo eglīšu klāsts  

Izvēloties, jums jāpatur prātā dažas lietas. Pirmkārt, tās augstums. Tas galvenokārt ir atkarīgs no diviem faktoriem: jūsu vēlmēm un pietiekamās vietas. Mūsu e-veikalā jūs varat izvēlēties no mazākajām, kuru izmērs ir no 30 līdz 90 centimetriem. Tās lieliski noderēs kā galda dekori vai plauktu rotājumi. Tās ir paredzētas lietošanai iekštelpās. Un jums nav nepieciešams daudz ko darīt. Mazākās no tām jau tiek piegādātas gatavā formā, un tām ir arī statīvs. 


Ja jums ir vairāk vietas un vēlaties eglīti, kas imitē dzīvu eglīti, un tās lielumu, varat izvēlēties no vairākiem variantiem. Jūs varat izvēlēties no 120 cm, 150, 180 un 220 cm augstām eglītēm līdz pat ļoti lielām eglītēm, kuru augstums ir 250 cm. Taču ar izmēru viss nebeidzas.  Jūs varat izvēlēties arī dažādu skujkoku imitācijas, taču tās atšķiras arī ar savu kuplumu vai diametru.

 

Mūsu e-veikalā piedāvātajām eglītēm ir šādas īpašības:

  • Tām ir dabisks izskats, tāpēc no pirmā acu uzmetiena tās nevar atšķirt no dzīvajām. 
  • Jūs varat samazināt un palielināt eglītes diametru (atkarībā no konkrētā tipa).
  • Komplektā ir iekļauti statīvi 

Veidot, izvietot, rotāt, apkopt, uzglabāt  

Nobeigumā sniegsim jums dažus padomus, kā izmantot mākslīgo eglīti.


Salikšana

Ziemassvētku eglīte sastāv no vienas vai divām daļām, kuras jūs vienkārši saliekat kopā. Pēc tās ievietošanas statīvā jums tikai jāizkārto zari. Zari var tikt izstiepti jebkurā platumā. Veidošana var aizņemt līdz pat vairākām desmitu minūtēm. Sīki izklāstītus padomus un ieteikumus par to, kā izveidot Ziemassvētku eglīti, atradīsiet mūsu rakstā.


Novietošana 

Mākslīgajai eglītei ir tādas pašas novietošanas iespējas kā īstajai. Mazākās eglītes var izmantot kā rotājumus jebkurā vietā, lielākās ir ideāli piemērotas vietām, kas ir jūsu ģimenes Ziemassvētku centrs. Īsāk sakot, tur, kur jums visvairāk patīk un kur pavadāt visvairāk laika kopā ar saviem mīļajiem.


Rotāšana 

Mākslīgās eglītes rotāšana ne ar ko neatšķiras no īstās eglītes rotāšanas. Visa pamatā ir LED ampiņu virtenes, kuras jūs atradīsiet arī mūsu e-veikalā. Pārējie rotājumi ir pilnībā atkarīgi no jums. Ja vēlaties jau izrotātu, izvēlieties kādu no pilnībā izrotātām.


Pēc Ziemassvētkiem

Mākslīgās eglītes uzkopšana (atšķirībā no dzīvas eglītes) aizņems pavisam maz laika. Jums nebūs jātiek galā ar visur nobirušām skujām vai izlietu ūdeni. Uzglabāšana, protams, galvenokārt ir saistīta ar tās lielumu - mazākās eglītes var viegli novietot skapī, bet lielākām vislabāk izvēlēties pagrabu vai garāžu.Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i