Padomi un ieteikumi, kā pareizi salikt Ziemassvētku eglīti | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Padomi un ieteikumi, kā pareizi salikt Ziemassvētku eglīti

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Mākslīgajām Ziemassvētku eglītēm ir daudz priekšrocību. Bet jums jābūt gatavam tam, kā koks izskatās pēc tam, kad to izņemat no kastes. Tas aizņem tikai dažas minūtes, un tas izskatīsies pilnīgi savādāk.

Vai jūs nolēmāt glābt mūsu mežus un iegūt mākslīgu Ziemassvētku eglīti? Tā ir laba izvēle. Daži padomi noteikti noderēs, un jūsu eglīte izskatīsies tieši tā, kā tai vajadzētu izskatīties.

Kā to izdarīt?

Lai eglīti varētu īdz pircējam nogādāt kastē, tai ir jābūt izjauktā veidā. Tas nozīmē, ka eglei pēc izpakošanas nav pagarinātu zaru. Iepakojumā atradīsit dažas detaļas. Tas ir atkarīgs no pasūtītās eglītes lieluma. Ja tas ir mazs koks, iepakojumā atradīsit tikai egli un tā stendu. Tomēr, ja runa ir par divu metru un augstākām eglēm , tā sastāv no divām daļām, un šeit jūs atkal atradīsit stendu.

Tiklīdz jūs izsaiņojat Ziemassvētku eglīti, vispirms jāpārbauda, no cik detaļām tā sastāv. Kas attiecas uz mazāku izmēru, jūs to vienkārši ievietojat statīvā. Kas attiecas uz lielāku egli, kas sastāv no divām daļām, vispirms ievietojiet apakšējo daļu statīvā un pēc tam ievietojiet augšējo daļu apakšējā daļā. Egle ir gatava turpmākām izmaiņām.

Katrai eglei aprakstā vienmēr ir norādīts, cik zaru jūs atradīsit iepakojumā. Tas nozīmē, ka egle ir bieza. Tātad jūs jau iepriekš zināt, uz ko varat paļauties. Tagad tas ir atkarīgs no jums, kā vēlaties izkaisīt atsevišķos zarus un kā arī tos veidot. Jūs varat tos klasiski pielāgot taisnām līnijām vai, gluži pretēji, nedaudz saliekt zarus. Ir nepieciešams nedaudz pacietības, lai ievietotu katru atsevišķu zaru, lai visa egle izskatītos glīta.

Mākslīgās Ziemassvētku eglītes priekšrocības

Tam ir savs šarms, ja katru gadu pērkat dzīvu egli. Bet dažreiz tas prasa daudz pacietības. Pēc tam, kad esat iegādājies vienu pēc ilgas meklēšanas, jums tā jānogādā mājās. Un lielu attālumu gadījumā tas nav viegli. Ievietošana statīvā un pēc Ziemassvētkiem atkal sarežģīta izņemšana. Mēs pat nerunājam par to, cik koku tā dēļ tiek nozāģēts katru gadu.


No otras puses, mākslīgajām eglītēm ir vairāk priekšrocību. Pēc viņām nekur nav jādodas. Jūs to pērkat tikai vienu reizi un varat to izmantot katru gadu. Atkal un atkal. Vienkārši katru gadu izņemiet to no kastes, veidojiet to, ievietojiet statīvā un esat pabeidzis. Nav sarežģīta apgriešana atbilstoši jūsu statīvam. Tas ir tik vienkārši. Un pēc Ziemassvētkiem viss, kas jums jādara, ir ievietot to atpakaļ kastē un noglabāt līdz nākamajam gadam. Nav jucekļa no kritušām adatām. Turklāt jūs ietaupīsit mūsu mežus, kurus mēs jau esam pietiekami retinājuši.


Mūsu e-veikalā varat iegādāties dažādu veidu un izmēru. No egles līdz priedei. Sākot no mazām, kuras varat likt galdā, līdz patiešām lielām. Jūs varat izvēlēties no dažādiem toņiem un arī krāsām. Tās vienmēr izskatīsies grezni un padarīs Ziemassvētku brīvdienas īpašas. Papildus eglēm mūsu e-veikalā varat iegādāties arī Ziemassvētku gaismas, kuras nedrīkst pietrūt.

Kā rīkoties, saliekot mākslīgo egli


Izsaiņojiet visus priekšmetus no kastes.


Uzstādiet statīvu, pakāpeniski ievietojot kājas rievās.


Savienojiet visas Ziemassvētku eglītes daļas kopā.


Izpakojiet Ziemassvētku eglītes apakšējo daļu.


Paplašiniet un pielāgojiet pirmā vainaga zarus un galus.


Izklājiet un noregulējiet koka atlikušo stāvu zarus un galus.


Izklājiet un noregulējiet koka atlikušo stāvu zarus un galus.


Paskatieties uz Ziemassvētku eglīti no attāluma un pielāgojiet zarus vēlamajai gala formai.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i