Mātes diena - iedvesmojieties no šīm netradicionālajām dāvanām | Lampupasaule
Salīdzināt
Pieteikties
Izveidot kontu
Levý banner
Pravý banner

Zvaniet mums,mēs esam šeit priekš Jums

+371 67660665 (Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Mātes diena - iedvesmojieties no šīm netradicionālajām dāvanām

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Mātes diena ir iespēja pateiktviņām, ka mēs viņas mīlam. Kā būtu, ja to izteiktu ar jauku dāvanu.

Svētdiena, 9. maijs, ir īpaša diena mūsu māmiņām. Šajā dienā mēs viņiem visiem izsakām, ka viņas mīlam. Papildus tam, ka viņas labprāt to dzirdēs no mums, viņas noteikti priecāsies par jauku dāvanu. Ja jums pietrūkst ideju, mums ir dažas idejas, kas varētu jūs iedvesmot. 


Skaista lampa vienmēr iepriecinās

Lampa vienmēr ir ļoti laba dāvana. Nav nepieciešams sarežģīts elektriskais savienojums, un mājās to nekad nav pietiekami daudz. Jūs varat izvēlēties no vairākiem veidiem. 

Klasiskās lampas ar vadu pieslēgšanai kontaktligzdā ir klasika un droša izvēle. Ja jūs zināt, ka jūsu mammai vajag jaunu lampu naktsgaldiņam or stāvlampu dzīvojamajai istabai, jums ir iespēja viņai to uzdāvināt. Šīs lampas visbiežāk ir ar vadu, kas vienkārši jāiesprauž kontaktligzdā un jūs to varat izbaudīt, lasot vai, piemēram, adot zeķes. Ļoti gaumīgas ir arī dažādas dekoratīvās lampas, kurām kontaktligzda pat nav vajadzīga. Vairums šo  dekoratīvo lampu tiek barotas ar  baterijām, tāpēc jums nav par neko jāuztraucas. Vienkārši ielieciet vienu bateriju, un viss. 

Sāls lampa arī. Jūs to varat novietot jebkurā vietā. Tas vienmēr izskatīsies jauki un arī patīkami spīdēs. 


Praktiska dāvana mājoklim

Lai arī ir teiciens, ka nevajag skatīties uz dāvinātam zirgam zobos, ne katra māte ļoti ilgojas lampas. Jūs vislabāk pazīstat savu mammu, tāpēc zināt, kas viņai varētu patikt. Noteikti daudzi no jums mājās dzird no vecākiem, ko viņiem vajag vai kā viņi vēlas iegādāties kaut ko jaunu virtuvei vai citu praktisku mājsaimniecības preci. Piemēram, jaunu tējkannu, kādu jaunu audio ierīci vai varbūt modinātāju.


Mazi dekoratīvie nieciņi

Dažādas dekoratīvās izgaismotās zīmes arī var būt jauka dāvana. Jauna dekorācija vienmēr noderēs katrā mājā, tāpēc jūsu mātes noteikti novērtēs šādu dāvanu.

Mammas, kurām ir dārzs, vienmēr novērtēs jauno saules enerģijas lampu. Vai nu ar dažādu rūķu un citu varoņu motīviem, vai ar klasiku ar tapu, kas tikai iespiežas zemē un uzreiz izgaismo dārzu.


Autor článku:

Andris
Andris Supervisor

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

+371 67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

SAISTĪTAS preces

Īpašie piedāvājumi un jaunumi tieši uz Jūsu e-pastu

Sekojiet ziņām savā e-pastā

Pārtraukt pierakstu uz jaunumiem

Copyright © 1990 – 2021 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i