Mātes diena - iedvesmojieties no šīm netradicionālajām dāvanām | Lampupasaule
Jaunā krājumu sistēma jau veiksmīgi darbojas, un mēs atkal veicam preču piegādi tādā ātrumā, pie kāda bijāt pieraduši. Atvainojamies par iepriekšējo kavēšanos. Šeit vairāk.
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Mātes diena - iedvesmojieties no šīm netradicionālajām dāvanām

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Mātes diena ir iespēja pateikt viņām, ka mēs viņas mīlam. Kā būtu, ja to izteiktu ar jauku dāvanu.

Svētdiena, 8. maijs, ir īpaša diena mūsu māmiņām. Šajā dienā mēs viņām visām pasakām, ka viņas mīlam. Papildus tam, ka viņas labprāt to dzirdēs no mums, viņas noteikti priecāsies par jauku dāvanu. Ja jums pietrūkst ideju, mums ir dažas idejas, kas varētu jūs iedvesmot. 


Skaista lampa vienmēr iepriecinās

Lampa vienmēr ir ļoti laba dāvana. Nav nepieciešams sarežģīts elektriskais savienojums, un mājās to nekad nevar būt par daudz. Jūs varat izvēlēties no vairākiem veidiem. 

Klasiskās lampas ar vadu pieslēgšanai kontaktligzdā ir klasika un droša izvēle. Ja jūs zināt, ka jūsu mammai vajag jaunu lampu naktsgaldiņam vai grīdas lampu dzīvojamajai istabai, jums ir iespēja viņai to uzdāvināt. Šīs lampas visbiežāk ir ar vadu, kas vienkārši jāiesprauž kontaktligzdā un jūs to varat izbaudīt, lasot vai, piemēram, adot zeķes. Ļoti gaumīgas ir arī dažādas dekoratīvās lampas, kurām kontaktligzda pat nav vajadzīga. Vairums šo  dekoratīvo lampu tiek barotas ar baterijām, tāpēc jums nav par neko jāuztraucas. Vienkārši ielieciet vienu bateriju, un viss. 

Sāls lampa arī var novietot jebkurā vietā. Tas vienmēr izskatīsies jauki un patīkami spīdēs. 


Praktiska dāvana mājoklim

Lai arī ir teiciens, ka nevajag skatīties dāvinātam zirgam zobos, ne katra mamma ļoti ilgojas pēc lampas. Jūs vislabāk pazīstat savu mammu, tāpēc zināt, kas viņai varētu patikt. Noteikti daudzi no jums mājās dzird no vecākiem, ko viņiem vajag vai to, ka viņi vēlas iegādāties kaut ko jaunu virtuvei vai citu praktisku mājsaimniecības preci. Piemēram, jaunu tējkannu, kādu jaunu audio ierīci vai varbūt modinātāju.


Mazi dekoratīvie nieciņi

Dažādas dekoratīvās izgaismotās zīmes arī var būt jauka dāvana. Jauna dekorācija vienmēr noderēs katrā mājā, tāpēc jūsu mammas noteikti novērtēs šādu dāvanu.

Mammas, kurām ir dārzs, vienmēr novērtēs jaunu saules enerģijas gaismekli. Vai ar dažādu rūķu un citu varoņu motīviem, vai klasiku ar tapu, kas tikai iespraužams zemē un uzreiz izgaismo dārzu.Autor článku:

Andris
Andris Články, Diskuze, Objednávky / reklamace, Překladači, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1990 – 2022 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i