Sārma AA baterijas | Lampupasaule
Pieteikties
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
Salīdzināt
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Sārma AA baterijas

  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Sārma AA baterijas

Ja esat iegādājies lukturi vai dažādus āra, vai saules enerģijas gaismekļus , Jums būs nepieciešamas sārma baterijas lai tie darbotos. Ir vairāki bateriju veidi. Vispirms nepieciešams ņemt vērā sārma bateriju kalpošanas ilgums. Tas, protams, ir atkarīgs no baterijas veida, kuru izvēlaties savai ierīcei. Katrai no tām ir atšķirīgas prasības. Āra apgaismojumam būs nepieciešamas baterijas, kas ir izturīgas pret salu. Tomēr tas nav nepieciešams, izvēloties baterijas iekštelpu apgaismojumam.
 
 
Kādi ir sārma bateriju veidi? 
 
Starp pamata veidiem ir sārma AA baterijascinka-hlorīda baterijas vai litija baterijas, Citas baterijas, kuras ir vērts pieminēt, ir uzlādējamas AA baterijas. Bateriju izvēle vienmēr ir atkarīga no ierīces enerģijas patēriņa prasībām. Saskaņā ar IEC, kas ir Starptautiskā elektrotehniskā komisija, kurai ir izstrādāta mēru un svaru sistēma, AA baterijas ir apzīmētas arī kā R6, LR6 vai HR6. Ja šķiet, ka Jūsu ierīces baterijām ātri beidzas enerģija, iespējams, domāsiet, kā Jūs varētu izmērīt šīs sārma baterijas. Iespējams, ka vislabākā un uzticamākā metode ir multimetrs. Taču, mērot vienmēr ir jābūt uzmanīgam un precīzi jāievēro instrukcijas.

 
Uzlādējamas sārma baterijas 
 
Ja esat noguris no atkārtotas bateriju iegādes, labākais risinājums Jums varētu būt uzlādējamās baterijas. Tik, cik attiecas spriegums, tas arī atšķiras. Mūsu e-veikalā Jūs varat atrast, piemēram, uzlādējamās baterijas 1,5 V vai vājākas - 1,2 V. Arī tas ir atkarīgs no Jūsu prasībām. Tas pats attiecas uz bateriju ietilpību, ir vairākas opcijas. Vājākas uzlādējamās baterijas, kā arī stiprākas uzlādējamas baterijas AA NiMH 3000 MaH.

Copyright © 1990 – 2021 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i