AA Sārmaina baterijas | Lampupasaule
Salīdzināt
Pieteikties
Izveidot kontu
Levy banner
Pravý banner

Zvaniet mums,mēs esam šeit priekš Jums

+371 67660665 (Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

AA Sārmaina baterijas

  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Alkaline AA baterijas

Ja esat iegādājies lukturi vai dažādu āra vai saules enerģijas gaismekļus, Jums būs nepieciešamas sārma baterijas lai tie darbotos. Ir vairāki bateriju veidi. Vispirms jums vajadzētu ņemt vērā darbības mūžu sārma baterijai. Tas, protams, ir atkarīgs no baterijas veida, kuru izvēlaties savai ierīcei. Katram no tām ir atšķirīgas prasības. Āra apgaismojumam jums būs nepieciešamas baterijas, kas iztur salu. Tomēr tas tā nav, izvēloties baterijas iekštelpu apgaismojumam.
 
 
Kādi ir sārma bateriju veidi? 
 
Starp pamata tipiem ir sārma AA baterijascinka-hlorīda baterijas vai litija baterijas, Citas baterijas, kuras ir vērts pieminēt, ir uzlādējamas AA baterijas. Bateriju izvēle vienmēr ir atkarīga no enerģijas patēriņa prasībām ierīcei. Saskaņā ar IEC, kas ir Starptautiskā elektrotehniskā komisija, kurai ir izstrādāta mēru un svaru sistēma, AA baterijas ir apzīmētas arī kā R6, LR6 vai HR6. Ja šķiet, ka jūsu ierīces baterijām ātri beidzas enerģija, jūs, iespējams, domājat, kā jūs varētu izmērīt šīs sārma baterijas uzlādi. Iespējams, ka vislabākā un uzticamākā metode ir  multimetrs. Tomēr mērot vienmēr ir jābūt uzmanīgam un precīzi jāievēro norādījumi.
 
Uzlādējamas sārma baterijas 
 
Ja esat noguris no jaunu un jaunu bateriju iegādes, tas varētu būt labākais risinājums jums, uzlādējamās baterijas.Ciktāl tas attiecas uz spriegumu, tas arī atšķiras. Mūsu e-veikalā jūs varat atrast, piemēram uzlādējamās baterijas 1,5 V vai vājākas 1,2 V. Arī tas ir atkarīgs no jūsu īpašajām prasībām. Tas pats attiecas uz bateriju ietilpību, ir vairāki veidi. Vājākas uzlādējamās baterijas, kā arī stiprākas uzlādējamas baterijas AA NiMH 3000 MaH.

Īpašie piedāvājumi un jaunumi tieši uz Jūsu e-pastu

Sekojiet ziņām savā e-pastā

Pārtraukt pierakstu uz jaunumiem

Copyright © 1990 – 2021 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i