Plaši lietojamas AA sārmaina baterijas | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Sārma AA baterijas

Vendor 5
  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

AA baterijas atvieglo un padara ērtu mājas ierīču lietošanu

Ikdienā lielu daļu mājokļa ierīču darbina dažādas baterijas. Populārākās no pieejamā klāsta ir baterijas AA, jeb tautā sauktas par parastajiem pirkstiņiem. Tās tiek lietotas pulksteņiem, visa veida pultīm, durvju zvaniem, dūmu un kustību detektoriem, arī dažādām lampām un apgaismes līdzekļiem. Ja vēlaties izmatot dabai draudzīgākus risinājumus, lietojiet uzlādējamas baterijas AA.

Mājas solī rūpes nereti rada negaidītu ierasto ierīču darbības pārtraukums. Iemīļotā lieta pēkšņi nestrādā, kā nākas, un tas atgadās visnepiemērotākajā brīdī. Ne vienmēr mājās ir sagādātas bateriju rezerves, kas ir saprotami. Ilgstoši stāvot neatbilstošos apstākļos baterijas var zaudēt savas īpašības. Lai izvairītos no šādām pēkšņām situācijām, varat lietot lādējamās baterijas AA. Tās būs iespējams uzlādēt jebkurā brīdī, kad vien tas nepieciešams.

AA baterijas cena ir atšķirīga dažādiem ražotājiem. Iesakām izvēlēties tos zīmolus, kurus lietojat ilgstoši un jau iepriekš esat pārliecinājušies par to ražoto produktu kvalitāti. Īpaši populāras ir zīmola Varta AA baterijas.


Ja ikdienā lietojat lādējamas AA baterijas, atcerieties, ka tās labāk lādēt ar tāda pat ražotāja lādētājiem. Lai gan lādētāji mēdz būt universāli, ražotāja AA akumulatori visātrāk un vislabāk var uzlādēties tā paša zīmola lādētājos.


Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i