Nakts lampas - maigam miegam un viegliem sapņiem | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Nakts lampas

  • Pārdotākais
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Atmosfēriskas nakts lampas saldam un dziļam miegam

Salds un dziļš miegs ir priekšnoteikums možam garam un veiksmīgai dienas norisei. Nakts lampa guļamistabai neatkarīgi no tā, vai tā ir domāta pieaugušajiem vai bērniem, ir nepieciešama jebkurā mājoklī. Jūsu vajadzībām piemērota nakts lampa var būt atslēgas elements pilnvērtīgai atpūtai un dziļam miegam. 

Nakts lampa var būt ļoti dažāda – atkarībā no Jūsu vajadzībām. Ja pirms gulēt iešanas dodat priekšroku nomierinošai lasīšanai, varat izvēlēties sienas lampas guļamistabai. Šāds sienas gaismeklis dos gan gaismu, gan piešķirs telpai mājīgu atmosfēru. Ja blakus gultai atrodas nakts galds vai neliels nakts skapītis, uz tā varat novietot galda lampas guļamistabai. Šādā gadījumā varat izvēlēties piemērotu un savai gaumei atbilstošu galda lampu arī no darba lampu klāsta.


Naktslampa ir biežs elements bērnu istabās, īpaši, ja bērniem ir grūtības aizmigt. Šādos gadījumos noderēs naktslampiņa bērniem ar viņiem domātiem dekoriem – populāru un iemīļotu multiplikācijas filmu varoņu attēliem, dzīvnieku zīmējumiem un krāsu elementiem. Gaismas šovu var radīt nakts lampa projektors, kuram ir maināmi apgaismojuma režīmi.

Ja naktslampa ir nepieciešama tehniskās telpās, var noderēt kustību un gaismas sensori. Nakts lampa ar sensoru var būt ērts risinājums kāpņutelpās un gaiteņos.

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i