Košas un krāsainas Ziemassvētku virtenes | Lampupasaule
Pieteikties
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Ziemassvētku virtenes

Vendor 1
  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Gaismu virtenes krāšņam un svinīgam svētku noformējumam

Krāšņa un svinīga Ziemassvētku virtene ar dažādas krāsas lampiņām ir skaits svētku rotājums. Dekorējiet ar to Ziemassvētku eglīti, mājokļa logus vai interjeru – kā Jūsu iztēle un fantāzija vēlas. 

Izvēloties gaismiņu virtenes, pievērsiet uzmanību to piemērotībai iekštelpām vai āra telpām. Iekštelpu spuldzīšu virtenes varat iekārt dzīvokļa logos, papildināt ar dekoratīvām Ziemassvētku zvaigznēm vai citiem logiem paredzētiem gaismas elementiem. Āra lampiņu virtenes būs skaists dekorējums Jūsu mājas āra telpai. Virtenes varat aplikt ap logiem, gar jumtiem, notekām vai žogiem.

Gaismu virtenes lielākoties ir aprīkotas ar dažādām gaismas režīmiem. Pieejamas lampiņu virtenes ar ieprogrammētiem iedegšanās režīmiem, kā arī lampiņas, kuras ieslēdzas noteiktos laikos un darbojas konkrētu stundu skaitu. Ja meklējat ekonomiskus variantus, izvēlieties LED gaismas virtenes. Tās būs gan spožas, gan patērēs maz elektroenerģijas. Īpaši ērtas lietošanai ir LED virtenes ar pulti. Tās varat iedegt no attāluma, kā arī mainīt lampiņu degšanas režīmus pat nepieceļoties no atpūtas krēsla.


Liela daļa LED virtenes darbojas ar baterijām. Tas ļauj tās ērti novietot Jūsu vēlamās vietās. Lampiņu virtenes varat izmantot arī visa gada garumā kā alternatīvu ikdienas dzīvojamās istabas vai koriodu un gaiteņu apgaismojumu. Tās radīs mājīgu, radošu noskaņu visa gada garumā.


Copyright © 1990 – 2022 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i