Philips Hue – āra zemsprieguma apgaismojuma ceļvedis | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Philips Hue – āra zemsprieguma apgaismojuma ceļvedis

Jums varētu interesēt arī
Odpověděl:
AndrisAndris

Atbilde:

Āra apgaismojums nekad nav bijis tik vieds un vienkāršs. Izmantojot Philips Hue zemsprieguma apgaismojumu, papildus esošajām precēm, viss, kas jums nepieciešams, ir klasiska elektrības kontaktligzda. Un jūs arī varēsiet pabeigt uzstādīšanu dažu minūšu laikā.

Viena no svarīgākajām un galvenajām Philips Hue viedā apgaismojuma priekšrocībām ir tā vienkāršā lietošana un draudzīgums lietotājam. Un tas ir katrā gadījumā. Varbūt jūs jau esat par to lasījis mūsu nesenajā rakstā. Neatkarīgi no tā, vai vadiet Hue izmantojot Hue lietotni, balss, kustību sensorus vai viedos slēdžus. Un tas viss attiecas ne tikai uz jūsu mājsaimniecību. Pretēji. Jūsu terase, dārzs vai pagalms darbosies ideālā simbiozē ar zemsprieguma āra apgaismojuma kolekciju.


Ko nozīmē “zemsprieguma apgaismojums”?

Īsumā: lielākais pluss Philips Hue zemsprieguma āra apgaismojuma ir tā savienojums. Tam nav nepieciešams nekas vairāk kā standarta kontaktligzda, tāpēc jums mājās nav jāizmanto tīkla spriegums. Tas ir tāpēc, ka zemsprieguma apgaismojumā tiek izmantots transformators, kas var samazināt spriegumu.


Daži preces, perfekta harmonija

Laba sagatavošanās ir panākumu atslēga. Tātad, pirms sākam uzstādīšanu, mēs pārbaudīsim, vai mums ir viss nepieciešamais aprīkojums. Uz galda novietojiet blakus zemsprieguma prožektorus vai grīdas gaismekļus (atkarībā no tā, kuru uzstādāt), barošanas bloku (PSU), T veida savienotājus un pagarinātājus.

Piezīme: Visii zemsprieguma gaismekļi tiek piegādāti ar nepieciešamajiem vadiem un barošanas avotu.


Tā nav zinātne, jūs varat viegli tikt galā ar uzstādīšanu

Sāksim. Vispirms novietojiet gaismekli dārzā (vai jebkur citur, kur vēlaties apgaismot savas āra zonas). Pārliecinieties, vai attālums no gaismekļa līdz tuvākajam Philips Hue vai Hue Bridge gaismeklim jūsu mājās ir ne vairāk kā 15 metri. Iemesls ir acīmredzams: Philips Hue viedie gaismekļi veido tīklu, un katrs nākošais gaismeklis paplašina Zigbee signālu.

Nākamajā darbībā jums ir nepieciešams T veida savienotājs un savienojiet to ar gaismekli. Tas ir vienkārši, to vienkārši pieskrūvēsiet bez instrumentiem. Ja vēlaties pievienot vairāk gaismekļus, jums vienkārši nepieciešams: pagarinātājs starp atsevišķiem T veida savienotājiem. Tas viss notiek, izmantojot vienu barošanas avotu. Maksimālais vada garums ir 35 metri, tāpēc tā var savienot lielu daļu sava dārza. Un ticiet mums, paplašināšana ir tikpat vienkārša kā savienojums.

Piezīme. Lai uzzinātu, cik daudz gaismekļus var pievienot vienam avotam, vienkārši saskaitiet atsevišķu elementu enerģijas patēriņu. Vienkārši sakot, kopējai ievades jaudai jābūt vienādai ar avota izvadi vai mazākai par to. Piemēram:

  • Gaismekļi Econic and Calla: katrs 8 W
  • Gaismeklis Lily: 8 W
  • Gaismeklis Lily XL: 15 W
  • Āra apgaismojuma josla (2-metri): 19 W
  • Āra apgaismojuma josla (5-metri): 37,5 W

Philips Hue zemsprieguma apgaismojuma piemērs, izmantojot 40 W barošanas avotu:

Trīs Lily gaismekļi un divi Calla gaismekļi. Abiem gaismekļu veidiem katram ir 8 vati, tāpēc mēs viegli aprēķinām galīgo ievades jaudu: Lily (8 x 3) + Calla (8 x 2) = 40 W.

Atrodiet kontaktligzdu, pievienojiet, ieslēdziet 

Vai esat jau pievienojis visus gaismekļus, kuras vēlējāties savienot? Mēs turpināsim, izvēloties un atrodot pareizo kontaktligzdu, kurā ievietosiet barošanas avotu. Vai esat pabeidzis? Tādā gadījumā jūs varat pievienot savus gaismekļus savai Hue sistēmai. Abrakadabra. Ir tik vienkārši izgaismot savas mājas ārpusi ar 16 miljoniem krāsu.


Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

SAISTĪTAS preces

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i