Philips Hue – gudra un attālināti vadāma apgaismojuma sistēma | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Philips Hue – gudra un attālināti vadāma apgaismojuma sistēma

Jums varētu interesēt arī
Odpověděl:
AndrisAndris

Atbilde:

Ejiet plecu pie pleca ar tehnoloģiju sasniegumiem, izmantojot Philips Hue produktus.

Mēs iepazīstinām ar Philips Hue apgaismojuma LED tehnoloģiju, kas savienota ar intuitīvu jūsu interjera apgaismojuma vadību. Revolūcija ir ideālā kombinācijā spuldzes, gaismekļi, piederumi, bezvadu vadības un viedās lietotnes. Mobilajā tālrunī vai planšetdatorā vienmēr viss būs pa rokai.


Hue ir vienāds ar modernu un viedo LED apgaismojuma sistēmu un vadības elementiem. Tas ļauj vadīt visus gaismekļus no vienas ierīces vai izmantojot viedos bezvadu slēdžus. Jūs varat izvēlēties no vienkrāsainām spuldzēm ar aptumšošanos, spuldzēm ar iespēju mainīt krāsu temperatūru, RGB spuldzēm vai LED joslām ar 16 miljoniem krāsu. Mēs nevaram aizmirst par lampām, gaismekļiem  un piederumiem tālvadības pulšu un sensoru veidā. Pateicoties intuitīvajai un skaidrai mobilajai lietotnei tālruņiem un planšetdatoriem, jums ir pieejams neierobežots apgaismojuma shēmu, funkciju un lietotņu klāsts mājas apgaismojumam.

Gaismekļa veidu nozīme


Pirms ķerties pie preču izvēles, īsi pieminēsim svarīgu elementu – piemērota gaismekļa veida izvēli. White, White Ambiance, White and Color Ambiance. Tas izklausās sarežģīti. Bet tā nav. Mēs runājam par gaismekļu veidiem, un turpmākajās rindiņās viss būs skaidrs.


White (aptumšošanas iespēja): Maiga, balta gaisma. Tā ir iestatīta patīkami silti, baltā krāsā un piedāvā tūlītēju bezvadu aptumšošanu. 


White Ambiance (iespēja aptumšot un mainīt baltās krāsas temperatūru): No silti līdz vēsi baltai gaismai. Tā piedāvā 50 000 baltās krāsas toņu, nospiežot pogu. No silta līdz vēsam. 


White and Color Ambiance (iespēja aptumšot, mainīt baltās krāsas temperatūru un izvēlēties no 16 miljoniem krāsu): Balta un krāsaina gaisma. Tas padarīs jūsu māju gaišāku ar miljoniem krāsu. Plašs krāsu klāsts palīdzēs jums radīt brīnišķīgu atmosfēru. Romantisks vakars vai dzimšanas dienas ballīte? Jūs varat izvēlēties pareizo apgaismojumu saviem īpašajiem mirkļiem.


Mēs sākam! Sākuma komplekts ir pareiza izvēle

Ja iepriekšējās rindkopās esam jūs pamudinājuši iegādāties Hue, iespējams, jums rodas jautājums, kā sākt. Sākumā mēs iesakām iegādāties kādu no sākuma komplektiem. Tajos ir Hue Bridge vadības ierīce un divi vai vairāki gaismas avoti. Un tie ir arī izdevīgi. Un jums nav jāuztraucas par visu komponentu savienošanu pārī. Mēs apsolām, ka to var izdarīt ikviens.


Vai jums jau ir sākuma komplekts mājās? Vienkārši izpakojiet to, ieskrūvējiet spuldzi lampā vai lustrā un ieslēdziet gaismu, izmantojot slēdzi. Ja jūsu komplektā ir Hue Bridge ierīce, pievienojiet to savam Wi-Fi rūterim. Pēc tam paņemiet tālruni vai planšetdatoru un App Store vai Google Play atrodiet lietotni Philips Hue. Atveriet to un savienojiet to ar Bridge. Bridge ir gudrs, tāpēc tas automātiski atradīs visu apgaismojumu jūsu mājās. Un spēle var sākties! Jūs varat pakāpeniski pievienot gaismekļus. Bridge vienlaikus var apstrādāt līdz pat piecdesmit gaismekļiem. 


Ja jums nav tehniskais talants, neuztraucieties. Lietojumprogramma ir vienkārša, un tā palīdzēs jums visā procesā un sniegs padomus. Un, ja jums tuvumā nav mobilā tālruņa vai planšetdatora, jūs varat arī vadīt apgaismojumu, izmantojot datoru vietnē meethue.com.


Iestatījumi ir izdarīti, bet kuru sākuma komplektu izvēlēties? Dažas rindkopas iepriekš mēs izskaidrojām atšķirības starp trim gaismekļu veidiem. Un tas ir vissvarīgākais rādītājs, izvēloties pareizo sākuma komplektu. Neaizmirstiet izvēlēties pareizo pamatni. Piederumi ir katra sākuma komplekta sastāvdaļa.


Preces visur, kur skatāties


Smalks papildinājums romantiskai filmai ar labu vīnu vai laipni gaidīts palīgs nakts ceļojumā uz ledusskapi. Tieši šie un citi mērķi ir nepārprotams iemesls apgaismojuma joslu Hue Lightstrip iegādei. Mums pat nav jāpiemin, ka varat izmantot viedo Hue Bridge vadību arī tiem. Bet tikai tāpēc, lai pārliecinātos. To vieta ir ne tikai jūsu mājās, bet arī ārpusē. Gaismekļu josla izcels jūsu dārzu pat tumšās naktīs.


Un tagad vissvarīgākais. Gaismekļa izvēle. Tehnoloģiskajai pērlei Philips Hue ir daudz veidu interjera un āra gaismekļiem. Sākot ar galda lampām, sienas gaismekļiem, starmešiem vai griestu gaismekļiem, līdz pat grīdas lampām un beidzot ar piekarināmiem un griestos iegremdējamiem gaismekļiem. Ticiet mums, ar šiem gaismekļiem jūs padarīsiet savu māju skaistu un gudru.


Ārā ir auksts, guļat savā gultā, grasāties iemigt un pēkšņi pamanāt, ka esat atstājis ieslēgtu gaismekli savā pagalmā? Ja jums ir āra apgaismojums Philip Hue, problēmu nav. Vienkārši izslēdziet vai aptumšojiet to, izmantojot tālruni, kamēr guļat siltā gultā. Āra gaismekļi ir pieejamai standarta sprieguma versijā, kuru pieslēdzat mājas tīklam vai zemsprieguma variantā. Varat to pieslēgt jebkurā vietā. Pat ārpusē.


Tas var šķist mazāk svarīgi, bet bieži vien tas ir ļoti nepieciešams. Apskatiet Hue piederumus, kas ietver pagarinātājus, slēdžus, barošanas avotus un sensorus. No tiem visiem vēlamies izcelt Aptumšotāja slēdzi (V2), ar kuru jūs kļūsiet par noteicēju, kurš aptumšo gaismekļus savās mājās. Jūs varat to viegli piestiprināt pie sienas, izmantojot līmlenti, kas ir iekļauta iepakojumā. Vēl vairāk – to var izmantot arī kā tālvadības pulti. Slinkuma kalngals? Nebūt ne, tas ir tikai ideāls uzlabotājs. Mēs minējām par kustību sensoru. Jūs vienkārši pazibiet garām, un gaismeklis ieslēgsies. Tas iederas jebkurā mājas vietā. Un mums ir jāpiemin arī par citu produktu. Viedais spraudnis pārvērtīs jebkuru gaismekli (un jā, pat to, kurā nav Hue spuldze) par viedo gaismekli. Ērti vadiet to, izmantojot lietotni Hue vai ar balsi.


Kā savienot Hue? Tas ir vienkārši


Jums jāveic tikai četras darbības, lai Hue savā mājsaimniecībā savienotu vajadzīgajā veidā.


1) Iegūstiet vajadzīgos Hue produktus.

2) Ieslēdziet savus gaismekļus. Neatkarīgi no tā, vai tās ir spuldzes jūsu oriģinālajos gaismekļos vai Philips Hue gaismekļos. Vienkārši pievienojiet tos un ieslēdziet tos.


3) Ja jums ir Bridge, pievienojiet to Wi-Fi tīklam.


4) Instalējiet lietotni Philips Hue. To variet atrast App Store vai Google Play. Tas ir atkarīgs no jūsu tālruņa veida. Lietojumprogrammai ir divas versijas. Standarta versija, kas darbojas gaismekļa instalācijā ar Bridge. Otrs ir Hue Bluetooth, kuru varat lejupielādēt, ja vēlaties tikai vadīt gaismekļus, izmantojot šo tehnoloģiju.

Bridge vai Bluetooth? Abi strādā lieliski 

Neatkarīgi no tā, vai savienojumam izvēlaties Bluetooth vai Bridge, abas iespējas ir bezrūpīgas. Ja sākat ar Bluetooth, vēlāk varat pāriet uz vēl izsmalcinātāko Bridge.


Kādas ir galvenās atšķirības starp šīm divām savienojuma iespējām?


Izmantojot Bluetooth, varat pievienot līdz 10 gaismekļiem, bet ar Bridge var pievienot līdz 50 gaismekļiem. Ar Bridge visā mājsaimniecībā, bet ar Bluetooth tikai vienā istabā. Izmantojot Bridge, varat vadīt ārpus mājas sienām vai sinhronizēt apgaismojumu ar videospēlēm, filmām vai mūziku. Abās sistēmās ir pieejama balss vadība, aptumšošana bez instalēšanas vai taimeru iestatīšana.


Jūs vienmēr būsiet moderns ar atjauninājumiem

Philips Hue lietotne nesen ir piedzīvojusi ievērojamus uzlabojumus, un papildus skaistajam dizainam tas piedāvā arī daudz jaunu noderīgu funkciju. Un tas paliks tāds pats arī turpmāk. Lietotne tiek regulāri atjaunināta, kas sniegs jums jaunas iespējas un esošo funkciju paplašinājumus. Ar lietotnes palīdzību var personalizēt visus iestatījumus, iespējas ir gandrīz bezgalīgas. Un tas tiešām ir jautri.


Philips Hue arī skatās aiz stūra, lietotnei netrūkst saderības


Hue darbojas ne tikai ar saviem produktiem, bet arī lieliski darbojas ar vairākām citām platformām, palīgiem un produktiem, un kopā tie veido jūsu viedo māju.

Tam ir lieliska sadarbība ar Apple HomeKit lietotni. Šis savienojums ļaus jums ar balsi vadīt visus jūsu mājas gaismekļus. Nopietni. Jums pat nav nepieciešams turēt rokās tālruni vai planšetdatoru. Vienkārši pasauciet Siri, lai saņemtu palīdzību. Un  tās vēl nav viss. Jūs varat vadīt Hue tieši, izmantojot iOS. Jūs vienkārši izveidojat perfektu viedās mājas ekosistēmu, kas ir savienota ar citām ierīcēm.


Un, ja jums nav iPhone vai iPad? Tam vispār nav nozīmes. Hue lieliski darbojas arī ar Google Assistant. Pat ar to, viss kas jums ir nepieciešams, ir jūsu balss, lai radītu perfektu atmosfēru jūsu mājās.

Visbeidzot, varat arī savienot Hue, izmantojot IFTTT un savienot to pārī, piemēram, ar jūsu izmantotajiem sociālajiem tīkliem. Vai saņēmāt ziņojumu no savas mammas pakalpojumā Messenger? Gaismekļi viesistabā mirgos sarkanā krāsā. Tā ir realitāte, nevis zinātniskā fantastika.

Vai mums ir jāmin vēl vairāk iemeslu, lai iegādātos Philips Hue? To joprojām ir daudz!


Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

SAISTĪTAS preces

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i