Vasaras izpārdošana rit pilnā sparā! | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Vasaras izpārdošana rit pilnā sparā!

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Ja jums ir nepieciešami jauni gaismekļi jūsu mājokļa iekštelpām vai ārpusei, tagad ir labākais laiks to iegādāties. Vasaras izpārdošana jūs gaida!

Vasara ir klāt

Vasaras laiks ir klāt. Laiks brīvdienām, atvaļinājumam un dažādiem citiem piedzīvojumiem. Mēs esam sagatavojušies vasaras izpārdošanai tieši priekš jums, lai jūs pilnībā izbaudītu vasaru. Jūs atradīsiet daudz gaismekļu par ļoti zemām cenām. Jūs varat atrast atlaides līdz 70%.

 

Iekštelpu gaismekļi par dažiem eiro

Ja jūs domājat iegādāties jaunu lustru, starmeti vai griestu gaismekli, jums nav jāgaida Ziemassvētku atlaides. Liels iekštelpu apgaismojuma piedāvājums tagad jūs gaida mūsu vasaras izpārdošanas ietvaros. Papildus galvenajiem vai centrālajiem gaismekļiem jūs atradīsiet arī papildgaismekļus piemēram galda lampas vai lielākās grīdas lampa, kas tiešām der visur. Jūs varat izvēlēties dažādu dizainu un izmēru.Šajās karstajās dienās jums noteikti būs jāatdzesē gaiss jūsu mājā. Tāpēc vislabāk ir iegādāties ventilatoru. Jūs varat izvēlēties griestu ventilatoru, kuru ir iespējams iegādāties ar vai bez gaismekļa, vai arī dažādus grīdas ventilatorus. Tas ir atkarīgs no jums, kāda tipa jūs dodat priekšroku. Galvenais ir tas, ka gaiss telpā jūs atvēsinās un jūs pat šajā karstumā jutīsities ērti. Protams, var būt arī ventilatori par ļoti pieņemamām cenām.


Eksterjers prasa savu

Ja domājat, ka jums ir nepieciešami arī gaismekļi āra zonām, varat tos uzreiz izvēlēties kopā ar interjera gaismekļiem. Mūsu  izpārdošanā jūs atradīsiet daudz dažādu āra gaismekļu papildus interjera gaismekļiem. Sākot ar  saules enerģijas gaismekļiem, sienas vai griestu gaismekļiem līdz dažādiem LED āra gaismekļiem. Jūs atradīsiet daudz gaismekļus par lieliskām cenām.


Papildu priekšrocības

Ja esat izvēlējies gaismekļus vasaras izpārdošanā, ko mēs esam sagatavojuši tikai jums, jūs varat arī iegūt dažas papildu priekšrocības. Ja esat izvēlējies gaismekļus vairāk nekā 70 EUR vērtībā, jūs iegūsiet bezmaksas piegādi. Jums arī ir līdz 60 dienām preču atgriešanai ja atklājat, ka gaismeklis neder jūsu mājās, un jūs vēlētos citu.

Jūs varat arī iegūt bezmaksas dāvanu. Tā kā mēs atbildam par mūsu gaismekļu kvalitāti un visiem mūsu piedāvātajiem produktiem, jūs saņemsiet garantijunevis divu bet trīs gadu garumā. Dažām precēm tā var būt pat piecu gadu garumā. 

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i