Elektroinstalācijas izkārtojums un apgaismojuma padomi, pārveidojot transportlīdzekļus mājā uz riteņ
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Elektroinstalācijas izkārtojums un apgaismojuma padomi, pārveidojot transportlīdzekļus mājā uz riteņiem.

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Kur šogad doties atvaļinājumā? Šis jautājums šobrīd nomoka gandrīz visus. Pašreizējās situācijas dēļ, iespējas ir diezgan ierobežotas. Tāpēc šogad pieaug interese par māām uz riteņiem priekš brīvdienām. Bet kādas ir šāda veida brīvdienu iespējas?

Pirkt vai īrēt treileri? 

Ja jūs domājat, ka šāda veida atvaļinājums nav nemaz jums tā piemērots un šī ir tikai vienreizēja situācija, lai jūs varētu vismaz kaut kur aizvest savu ģimeni atvaļinājumā, jums noteikti pietiks ar īrētu treileri. Tomēr noteikti ir netrūkst tādu ceļotāju, kuri izmantotu treileri daudz biežāk. Tas var būt impulss, lai iegādātos pats savu māju uz riteņiem. Neskatoties uz to, jūs varat arī pārbūvēt parastu busiņu. 


Par ko vajadzētu domāt vispirmāmkārtām?

Pirmkārt, ir nepieciešams iegādāties busiņu , kas būtu piemērots šādai rekonstrukcijai. Eksperts noteikti jums to palīzēs atrst. Tālāk, jums ir jāpārdomā visa rekonstrukcija un vienmērīgi visu jāuzzīmē un perfekti jāizliekuz papīra. Pilnīgi visu. Tas nozīmē arī elektroinstalāciju, ūdeni un visus kabeļus. Instalācija ir arī viens no tiem jautājumiem, kas vienmēr ir nākamais solis uzreiz pēc sākotnējiem zīmējumiem. Jums jādomā par to, kā jūs vēlaties gatavot un gulēt tur, kā arī kur jāatrodas slēdžiem un kuras kontaktligzdas būs jums piemērotākās. Jāņem vērā arī piemēroti gaismekļi, bez kuras nevar iztikt neviens, dzīvojot uz riteņiem.Protams, ir nepieciešama visa transportlīdzekļa kārtīga izolācija un termiskā odere. Šie visi sīkumi ir nepieciešami, lai transportlīdzekli varētu pilnībā izmantot kā dzīvojamo māju. Jūsu saimē noteikti ir daudz meistaru amatieru. Tomēr šajā gadījumā, nav ieteicams pašiem uzņemties rekonstrukciju. Daudzas detaļas, kas jums var pat neienākt prātā, ir iemesls lai eksperts sāktu šo darbu pēc jūsu prasību uzklausīšanas. 


Treileriem piemēroti gaismekļi

Viens no piemērotākajiem gaismekļu veidiem ir griestu starmeši. Jūs varat izvēlēties no vairākiem veidiem. Piemēram, vai nu klasikos vai dažādus pozicionējamos, kurus jūs varat pārvietot dažādos veidos. Ja jūs meklējat citu veidu, pievērsiet uzmanību dziļumam kādā atrodas spuldze. Vai par to jādomā jau izolācijas laikā, lai tam būtu pietiekami daudz vietas. Ieteicams arī izvēlēties tās LED diodes kas neuzkarst kā citiem tipi.

Visiem gaismekļiem, kurus vēlaties uzstādīt interjerā, būs vajadzīgas dažādas kontaktligzdas vai slēdži. Jūs varat izvēlēties gan klasiskus , gan skārienjūtīgus vai ar tālvadības pulti kontrolējamus. Jums var būt gan klasiski slēdži un viedie slēdži, kurus var kontrolēt caur viedtālruni. Dažādās LED joslas arī ir ļoti praktiskas. Ar Pastāv plašs klāsts ar tām no kā izvēlēties. Vai nu monohromas vai dažādas RBG LED joslas. Tās jums nodrošinās arī gaismas krāsu spektru.

Jūs noteikti vēlēsieties arī pasēdēt ārā. Jums noderēs dažādi gaismekļi vai lukturi un galvas lampas , kas noderēs ceļojot ar auto. Ar šāda veida brīvdienām to nekad nav pārāk daudz. Tos var izmantot arī dažādiem svētku piedzīvojumiem. Pēc tam jūs varat izveidot burvīgu atmosfēru ar patīkamu kerosīna lampu

Jums vajadzēs arī dažādas lampas. Varat izvēlēties dažādus veidus, kurus darbojas ar vaterijām, kuru priekšrocība ir pārnēsājamība vai ar barošanu caur vadu. Un, ja jūs plānojat treilerī svinēt dažādus svētkus, jūs atradīsit arī daudz dažādu gaismas virteņu un līdzīga veida gaismekļus.Un, lai jūs justos ērti pat aukstos vakaros, varat paņemt līdzi āra sildītāju. Ar tā palīdzību, nekas jums nevarēs patraucēt aizvadīt perfektas brīvdienas.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i