Ekonomiskas LED joslas RGB krāsu maiņai | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

RGB LED joslas

  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Ērti lietojama LED lenta modernam mājoklim

LED gaismas lentas ir nākotnes apgaismojums, kurš apvieno gan gaismas došanu, gan ērtu, drošu lietojumu un modernākās tehnoloģijas. Ekonomiskie LED gaismekļi ir enerģijas resursu taupošs un tādēļ vidi saudzējošs gaismas risinājums. Tām ir ilgs lietošana laiks un tās nerada papildus siltumu. LED lentas ar pulti būs ērti lietot tiem, kuri vēlas ātri mainīt apgaismojuma raksturu. Pilnīga krāsu maiņu piedāvā RGB lenta

Lai apgūtu visas plašās funkcionalitāšu iespējas, pārdošanā pieejams LED lentas komplekts. Tajā atradīsies visas papildus ierīces. Ar to palīdzību varēsiet uzlabot apgaismes elementu līdz tādai pakāpei, kāda Jums ir nepieciešama. Ja nevēlaties sarežģīt apgaismojuma uzstādīšanu, izvēlaties komplektus ar mazāku funkciju klāstu.

Krāsaina LED lenta ar pulti Jūsu mājoklim būs enerģiju taupoša iekštelpu apgaismojuma alternatīva, kuru nepieciešamība gadījumā var vadīt attālināti. Tā Jūsu mājoklī radīs modernu, jaunāko tehnoloģiju apdvestu auru. Viedo ierīču mīļotāji var izvēlēties papildus viedos risinājumus, kuri ir lietotājiem pieejami gan Android, gan iOS operētājsistēmām.

Pārdošanā ir pieejamas lentas ar papildus RGB funkciju, kas tās padara īpaši funkcionālas. Šīm lentām ir pieejamas teju neizsmeļamas gaismas krāsas. Tas ļauj lentu pieskaņot pilnīgi visiem interjeriem visdažādākajās krāsu gammās un nokrāsās.


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i