Izgaismojiet viesiem un sev ceļu līdz automašīnai | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Izgaismojiet viesiem un sev ceļu līdz automašīnai

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Piebraucamais ceļš uz garāžu, dārza celiņš vai ieeja mājā. Tur visur ir nepieciešams apgaismot ceļu. Izvēlieties pareizo āra apgaismojumu saviem ceļiem.

Vai stāvat dārza vai mājas priekšā un domājat, ka vajadzētu kaut kā to uzlabot? Tad esat noklikšķinājis uz pareizā raksta. Dienas laikā āra lampām ir vairāk dekoratīva nozīme, bet, kad satumst, tām piemīt maģiskā spēja pārvērst jūsu āra zonas par vietu, kas atgādina nakts debesis, kas mirdz virs jums. Turpmākajās rindkopās mēs ceram sniegt jums vērtīgus padomus, kā to panākt.

Pielāgojiet izvēli savām āra zonām 

Tas var šķist pašsaprotami, taču, tāpat kā katrs no mums ir atšķirīgs, atšķirīgas ir arī mūsu māju āra teritorijas. Tāpēc visvienkāršākais padoms ir šāds: izvēlieties atbilstoši savai gaumei. Jūs varat sākt iekšpusē. Jūsu telpas atspoguļo jūsu gaumi un stilu. Ja tajās jūtaties labi un neplānojat lielas dizaina izmaiņas, sekojiet stilam arī ārpusē. Protams, āra zonām ir nepieciešami nedaudz atšķirīgi apgaismojuma funkcionalitātes parametri, bet mēs jau saplūstam ar šo padomu. Jūs varat padomāt arī par to praktisko pielietojumu. Vai jums ir dārzs, kurā starp baseinu un puķu dobi ir daudz celiņu? Tad būtu jauki tos papildināt ar LED vai saules enerģijas apgaismojumu, lai pa tiem varētu ērti un droši staigāt arī naktī. Vai jums ir šaura garāža un tikai nedaudz šaurāka automašīna, tāpēc nav viegli to viegli novietot? Ērti noderēs vairākas iebrauktuves apgaismojuma lampas iebrauktuves sānos. Iesakām uzrakstīt īsu plānu, ko pieprasāt no sava āra apgaismojuma. Vai esat pabeidzis? Mēs varam turpināt.


IP aizsardzība - izturība pret vēju, lietu 

Atšķirībā no saviem draugiem, iekštelpu lampām, āra lampām ir vajadzīga augstāka aizsardzības pakāpe. Tas ir tādēļ, lai tās nevarētu apdraudēt neviena dabas kaprīze. Un kā mēs atpazīstam lampas aizsardzību no ārējās ietekmes? Mēs to varam atrast zem saīsinājuma IP aizsardzība, un aizsardzības līmeni nosaka divi cipari aiz apzīmējuma. Plašāku informāciju par IP aizsardzību var atrast šeit.

Tehniskais logs - sensori, saules enerģijas un LED apgaismojums 

Pirms runājam par atsevišķiem piebraucamo ceļu vai celiņu apgaismojuma veidiem, īsi aplūkosim ar tiem saistītās tehnoloģijas. Lampa ar sensoru ir paredzēta tieši tām vietām, par kurām runājam. Vietās pirms ieejas durvīm vai ietvēm ir tieši tās vietas, kur lieliski iederas lampas, kas iedegas, tiklīdz tās konstatē apkārtējo kustību. Kad pie jums ierodas apmeklētāji, nav jāuztraucas par to, ka tumsā būs jāmeklē poga, lai iedegtu gaismu. Jums nav jāuztraucas, ka, ejot cauri dārzam, var izmežģīt potīti. Tas, ka lampas ir ekonomiskas, izriet no to būtības - tās ieslēdzas tikai tad, kad nepieciešams. Vairāk par sensoru lampām varat izlasīt šeit.

Runājot par ekonomiju un ekoloģiju, mēs nedrīkstam aizmirst par saules enerģijas lampām. Dienas laikā tās akumulē enerģiju, ko iegūst no saules stariem, lai vakarā un naktī pārvērstu to gaismā. Jūs vienkārši iegādājaties tās, un vairs nemaksājat par elektroenerģiju, pat ne centu. Jūs uzzināsiet visu par saules enerģijas lampām pēc izlasīšanas mūsu rakstā.

Tomēr, salīdzinot ar klasisko apgaismojumu, iegādājoties gaismas ķermeņus ar LED tehnoloģiju, jūs arī ievērojami ietaupīsiet naudu. Un, ticiet mums, tās ilgi darbosies kā jaunas. Visu svarīgāko informāciju par āra LED apgaismojumu atradīsiet šeit.

Piebraucamo ceļu apgaismojums

Izvēloties iebrauktuves apgaismojumu, paturiet prātā vienu pamatnoteikumu: nav nepieciešams, lai tas līdzinātos Lasvegasas kazino fasādei. Pietiek tikai ar dažām lampām, lai droši iebrauktu ar automašīnu garāžā. Turklāt neapdraudot ārtelpas eleganto izskatu jūsu mājas priekšā. 

Kāda veida apgaismojumu izvēlēties piebraucamajam ceļam? 

Ja jūsu piebraucamais ceļš nav garš, jums būs nepieciešams tikai āra sienas apgaismojums. Risinājums šāda veida celiņiem noteikti ir gudrs, un tā priekšrocība ir tā, ka Lampu pasaulē jūs varat izvēlēties no patiešām liela, dažādu stilu un dizainu klāsta. Aplūkojiet šeit.

Lampas un prožektori ir lieliski piemēroti garākiem piebraucamajiem ceļiem. Prožektoriem ir raksturīga liela gaismas intensitāte, savukārt lampu priekšrocība ir patīkams dizains. Abus apgaismojuma veidus iesakām novietot vairāku metru attālumā vienu no otra. Un, ja ceļā ir kāds šķērslis, no kura vēlaties izvairīties, novietojiet gaismas avotu blakus tam.  

Un visbeidzot, piebraucamā ceļa apgaismojums ir galvenais, lai apgaismotu ceļu. Tie ir iestiprināmi zemē. No visiem veidiem, kā apgaismot piebraucamo ceļu, šis noteikti ir modernākais.


Celiņu apgaismojums dārzā

Pilnīgi cita veida āra vieta, bet tomēr dārza celiņu apgaismojums daudzējādā ziņā ir līdzīgs piebraucamā ceļa apgaismojumam. Arī šajā gadījumā attiecas, ka pamata risinājums īsākiem un garākiem celiņiem pie mājas var būt sienas lampas.

Taču lielākiem dārziem ir nepieciešams vairāk. Prožektori ir piemēroti lielu platību apgaismošanai, pateicoties kuriem jūs varēsiet, piemēram, spēlēt ģimenes futbola spēli vakarā uz zāliena. Drošības apsvērumu dēļ tos ir lietderīgi izvietot arī teritorijā ap baseinu.

Ja jūs raugāties prom no praktiskas izmantošanas (īsi, lai dārzā vienkārši nebūtu tumšs) un domājat, ka dārzam ir jāizskatās perfekti, tad mēs jums piedāvājam plašu dārza lampu klāstu.


Mājas ieejas vietu apgaismojums

Neaizmirsīsim vēl vienu svarīgu āra telpas daļu. Ieeja mājā rada pirmo iespaidu. Mērenāka izvēle verandai ir iegādāties klasisku sienas vai griestu lampu.

Drosmīgāks, bet skaistāks variants ir piekaramā griestu lampa, kas piešķirs jūsu mājas fasādei patiesi atšķirīgu izskatu. Un esiet vēl radošāks. Ļaujiet spīdēt arī savam mājas numuram.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i