Lieliski sensoru gaismekļi – atvieglos jūsu dzīvi | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Lieliski sensoru gaismekļi – atvieglos jūsu dzīvi

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Kustību gaismekļi, sensoru gaismekļi, gaismekļi ar sensoru. Dažādi nosaukumi, bet viena un tā pati brīnišķīgā iezīme. Atliek tikai pazibēt tiem garām un jūsu vēlējums "Lai top gaisma" tiem būs automātisks izpildījums.

"Man ir atslēgas, telefons un maks. Bet vai es kaut ko neaizmirsu?" Jums nav jāaizmirst Kevins, bet padomājiet par to, cik bieži, izejot no mājas, jūs domājat, vai esat atstājis ieslēgtu apgaismojumu. Ja jūs steidzaties uz svarīgu biznesa tikšanos vai randiņu, šī ir pēdējā lieta, par ko vēlaties domāt. Un mums pat nav jāpiemin, ka nevajadzīgs apgaismojums kļūs dārgāks, it īpaši pašlaik.


Kustību sensori brīnumus veic labāk nekā Koperfīlds 

Mēs apsolām, ka tas nekad vairs neatkārtosies ar sensoru gaismekļiem. Taču ne visiem tie ir pielikti mājās pie sienām vai griestiem. Tāpēc turpmākajās rindiņās tos aplūkosim sīkāk. Pirmkārt: sensoru gaismekļu funkcija ir ne tikai tos izslēgt, bet arī ieslēgt. Vairs nav jāmeklē īstais slēdzis. Varat vienkārši iet, un gaismeklis ieslēgsies automātiski. Un, izejot no istabas, tas pats izslēgsies. Triks ir kustību sensoros, kas ir uzstādīti gaismekļos. Tie ieslēdzas automātiski ikreiz, kad tie nosaka kustību telpā. Un, kad tie nosaka, ka telpā neviena nav, tie liek izslēgt gaismekļus. Tas ir ļoti vienkārši, gudri un labā nozīmē visvairāk atkarīgi.

Jūms nebūs jāmeklē slēdzis un arī ietaupīsiet naudu 

Jūs droši vien to zināt. Pat pēc daudziem gadiem jūs nevarat atcerēties, ar kuru slēdzi jūs varat ieslēgt pareizo gaismekli. Jums nebūs šo problēmu ar sensoru gaismekļiem, jo jums nebūs nepieciešams tiem slēdzis. Izmantojot sienas un stūra turētājus, jūs varat uzstādīt un virzīt gaismekļus, kur vēlaties. Jau īsumā norādījām, ka, pateicoties automātiskai izslēgšanai, ietaupīsiet arī uz elektrības izmaksām. Bet jūs neietaupīsiet naudu tikai tāpēc. Dažās no tām ir energotaupības LED tehnoloģija, kas palīdzēs pārvērst elektrības neapmaksāto atlikumu pārmaksā.


Kur tos novietot? Ir daudz iespēju

Vai esat jau nolēmis, ka sensoru gaismekļi jums būtu lieliski, bet vēl neesat pārliecināts, kur tos novietot? Mēs sniegsim jums dažus padomus. Garāža, pagrabs, gaitenis, tualete, pieliekamais. It visur mājās, bet mēs neierobežosim jūsu iztēli. Jūs vislabāk zināsiet, kur tie jums patiešām noderēs.


Kā darbojas sensoru gaismekļu tehnoloģija?

Sensoru gaismekļi ietver tā saukto PIR sensoru (pasīvo infrasarkano staru sensoru). Tas ir elektromagnētisks sensors, kas mēra infrasarkano starojumu (IR), kas nāk no apkārtējiem objektiem. Tas var noteikt cilvēku, dzīvnieku un citu objektu kustību. Dažreiz jūs varat saskarties ar PID saīsinājumu, kas apzīmē pasīvo infrasarkano staru detektoru.


Sensoru gaismekļi mājsaimniecībā

Un tagad konkrētāk par pareizā sensora gaismekļa izvēli. Sāksim ar sensoru gaismekļiem, kas paaugstina komfortu un atvieglo dzīvi mājās. Ir daudz tādu veidu. Jūs varat tos pielikt ne tikai pie griestiem, bet arī pie sienas. Mums ir plašs LED gaismekļu ar sensoru piedāvājums. Neaizmirstiet aplūkot praktiskos stūra turētājus, ar kuriem var lieliski pagriezt gaismekļus sev vēlamajā virzienā.

PADOMS: Varat arī iegūt sensora gaismekļus, kas darbojas ar saules enerģiju.


Ko darīt, ja pazūd strāva? Pat ja tas notiek, mums ir risinājums, tas ir avārijas apgaismojums ar sensoru. Tas ieslēdzas, tiklīdz telpā konstatē ugunsgrēku, dūmus vai gāzes noplūdi. Tāpēc to iegāde ir ieguldījums jūsu un citu jūsu mājas locekļu drošībai.


Mums ir arī risinājums tiem, kas meklē patiesi profesionālus palīgus komerciāliem, tehniskiem vai rūpnieciskiem mērķiem. Lieliskā ziņa ir tā, ka tiem ir piecu gadu garantija. Bet neaizmirstiet par svarīgu parametru - IP aizsardzības pakāpi, kas norāda gaismekļa aizsardzības pakāpi pret šķidrumu vai svešķermeņu iekļūšanu. Jo augstāka ir IP aizsardzības pakāpe, jo labāk. Īpaši iesakām ar IP44 un augstāku aizsardzību.


Āra sensoru gaismekļi 

Sensoru gaismekļi noteikti nav paredzēti tikai interjeram. Tieši otrādi. Apskatīsim tuvāk āra gaismekļus.


Jūsu dārzs ir lieliska vieta sensora gaismeklim. Lapenes jumts, jūsu mājas siena, dārza nojume. Tas der visur. Varat izvēlēties klasiskās, LED vai saules enerģijas dārza gaismekļus ar sensoru.

Dārza gaismekļi ar sensoru, kas ir pieejami daudzos dizainos, būs arī kā dekorācija un praktisks palīgs jums. 

Un tagad mums ir dizaina prece visiem cienītājiem. Māju numuri ar sensoru, kas pārsteigs jūsu apmeklētājus pat pirms piezvanīšanas. 

Ja meklējat cita veida sensoru gaismekļus, vēlamies arī pieminēt sienas, griestu vai profesionālos gaismekļus ar sensoru, LED prožektorus (protams, ar sensoru) vai āra kustību sensorus.


Es vēlos tikai LED sensora gaismekli

Vai esat nolēmis iegādāties LED sensora gaismekli? Lai iegūtu labāku pārskatu, varat noklikšķināt, izmantojot mūsu LED griestu, āra, sienas vai vannas istabas gaismekļu piedāvājumu. Pat dienasgaismas gaismekļi ir pieejami LED sensora gaismekļu veidā – gan iekštelpām, gan ārpus telpām.


Piedāvājums ir ļoti plašs, atliek tikai izvēlēties.


Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i