Uzņēmuma vēsture | Lampupasaule
Pieteikties
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
Salīdzināt
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Uzņēmuma vēsture

Par uzņēmumu

Andris

Mēs esam rakstījuši pašreizējā uzņēmuma Donoci vēsturi, s.r.o. kopš 1991.gada, kad dzima sākotnējā ideja izveidot uzņēmējdarbību koncentrējošu uzņēmumu - tajā laikā keramikas, stikla un porcelāna izstrādājumus N.O. - Fiziska persona Jiří Mánek.
 
Kopš 1996.gada uzņēmums importē un pārdod gaismekļus un apgaismojumu.
 
Kopš 2003.gada mēs nodarbojamies ar gaismekļiem un apgaismojumu plašā mērogā – esam sākuši apgādāt lielus tirgus.
 
2005.gadā uzņēmums PREZENT.cz, s.r.o. tika dibināta, tajā pašā laikā piegādājot un paplašinot piegādes tirgus.
 
Kopš 2017.gadā notika maiņa no fiziskas personas Jiří Mánek uz uzņēmumu Donoci, s.r.o. un tiešsaistes veikalu darbība ir kļuvusi par uzņēmuma galveno biznesu.
 
2018.gadā mēs izveidojām savu gaismekļu zīmolu - BRILAGI. Tajā pašā gadā mēs esam kļuvuši par lielākā pasaules tiešsaistes mazumtirgotāja Amazon biedru.
 
Pakāpeniski mēs paplašinājām tiešsaistes biznesa aktivitātes daudzās Eiropas valstīs - līdz šai dienai tās ir 13 valstis - proti, Čehijas Republika, Slovākija, Ungārija, Polija, Vācija, Rumānija, Austrija, Itālija, Lielbritānija, Francija, Spānija, Slovēnija un Horvātija. Uzņēmums pieder pie lielākajiem tiešsaistes gaismekļu un apgaismojuma mazumtirgotājiem Eiropā.
 

Autor článku:

Andris
Andris Supervisor

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1990 – 2021 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i