Mikro Sārma baterijas (AAA) | Lampupasaule
Pieteikties
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
Salīdzināt
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

AAA Mikro Sārma baterijas

  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Mikro sārma baterijas (AAA)

Mikro sārma baterijas, kuras varat atrast mūsu preču katalogā, ir resursi, kas noderēs ikvienam. Paredzētas pulksteņiem, dažādiem lukturiem vai tālvadības pultīm. Līdzīgi, daži saules enerģijas vai citi āra gaismekļi, un Ziemassvētku gaismekļi darbojas ar mikro sārma baterijām. AAA apzīmējums nosaka baterijas izmēru, dažviet, tās tiek sauktas par mikro zīmuļa baterijām.


AAA bateriju ietilpība un iedalījums  
AAA apzīmējums baterijām ir to izmērs, tās sauc arī par mikro sārma baterijām.
Kā ar jebkuru citu akumulatoru, jauda AAA baterijai ir ļoti svarīga. Tā, kā ikviena ierīce patērē atšķirīgu enerģijas daudzumu, varat izvēlēties no vairākiem bateriju veidiem. Visbiežāk lietotās un ļoti populāras ir AAA sārma baterijas. Kā arī cinka hlorīda vai litija baterijas. Mūsu produktu katalogā varat atrast baterijas ar apzīmējumu R03, LR03 un HR03. Apzīmējums atbilst IEC (Starptautiskā elektrotehnikas komisija) standartiem. Tas garantē visu piedāvāto bateriju drošību.

AAA uzlādējamas baterijas 
Ja jums mājās ir dažas ierīces, kurām jūs pastāvīgi maināt baterijas, jūms, iespējams, vispiemērotākās būs AAA uzlādējamas baterijas. Lai uzlādētu, būs nepieciešams arī lādētājs AA sārma baterijām un AAA mikro sārma baterijām. Protams, šos lādētājus varat atrast mūsu preču klāstā. 

Copyright © 1990 – 2021 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i