Antīkas grīdas lampas gan vintage, gan modernam interjeram | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Antīkas grīdas lampas

Vendor 1
  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Vintage dizaina stāvlampas ar moderniem materiāliem un tehnoloģijām 

Vintage un antīka rakstura lietas nav iemesls samierināties ar sliktiem materiāliem vai tehnoloģijām. Mūsdienās viedo risinājumu lietotājiem, kuri vēlas savos mājokļos vai darba telpās ienest antīkus akcentus, nav jāupurē jaunākie sasniegumi priekšmeta dizaina dēļ. Varat izvēlieties grīdas lampas, kuras radītas mūsdienās un apvieno modernākās tehnoloģijas iespējas, bet kuras tai pat laikā ir ar pilntiesīgu vintage stila izskatu. Ja iepriekš minētie nosacījumi jums atbilst, iespējams, jums ir jāapskata zīmola Eglo vintage lampu plašais piedāvājums.


Firma Eglo ir zīmols, kurš pārliecinoši ieņēmis vietu modernu, bet tai pat laikā vintages stila dizaina lampu ražošanā. Šis austriešu uzņēmums ar rūpnīcām un filiālēm visām pasaulē, ir pasaules klases līderis modernu, kvalitatīvu un ne pārāk dārgu gaismas objektu ražošanā un pārdošanā. Eglo lampas ir iemīļotas, jo tā tiek ražotas pēc kolekciju principa. Līdzīga stila lampas varat atrast gan kā lustras, gan starmešus vai pat grīdas stāvlampas. Ja izvēlēsieties šī ražotāja lampas no vienas kolekcijas, jums nebūs jāsatraucas par to savstarpējo saskaņu un saderību.

Antīkas lampas ir arī citu ražotāju piedāvājumā. Šādas lampas piedāvā arī beļģu uzņēmums Lucide, kuras arī mēdz būt ražotas pēc kolekciju principa.


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i