Antīki griestu gaismekļi retro stila sajūtai | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Antīkas griestu lampas

Vendor 5
  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Antīkā dizaina lampas ar mūsdienu tehnoloģiskajām iespējām

Arvien vairāk mājokļos un arī darba vietās tiek izmantotas greznas lustras. Krāšņas, skatu piesaistošas griestu gaismas ne tikai radīs mājīgu noskaņu, bet arī kalpos kā grezns interjera elements.

Nebaidieties izmantot antīkas griestu lampas arī tad, ja esat jaunāko mūsdienu tehnoloģiju piekritējs. Lampu dizains pieļauj spēles ar laikmetiem un stiliem. Mūsdienās antīka izskata gaismeklī nereti ir integrētas jaunākās LED gaismekļu tehnoloģijas. Šī iemesla dēļ antīki gaismekļi iekļausies arī modernos interjeros kā izteiksmīgi, uz apkārtējā fona kontrastējoši elementi.

Antīks apgaismojums īpaši patiks tiem, kuri novērtē lietas ar stāstu. Stāsti ir tie, kuri lietām piešķir vērtību, rada papildu nozīmi un iespiežas atmiņā. Lampa, kuru esat mantojuši no vecvecākiem vai pat senākiem priekštečiem, būs vērtīga savas unikālās izcelsmes dēļ. Šādu lampu Jūs lietosiet pat tad, ja tā būs stilā atšķirīga un neiekļausies Jūsu izvēlētajā interjerā.


Ja, jums nav saglabājušās ģimenes relikvijas, bet vēlaties mājoklim radīt retro noskaņu, varat izvēlēties mūsdienās radītas antīkas gaismas. Ar savu dizainu tā radīs sajūtu par klātesošo vēstures vai pagātnes elpu. Saskaņojiet to ar citiem telpas apgaismes līdzekļiem, kā antīkām sienu lampām, un iegūsiet pilnīgu un stilistisku tīru interjeru.Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i