Antīki sienas gaismekļi senatnes noskaņai | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Antīkas sienas lampas

Vendor 9
  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Moderni sienas gaismekļi ar antīku detaļu šarmu

Mūsdienās pirkt antīkas lampas nenozīmē ziedot retro stila dēļ modernās tehnoloģijas vai lietošanas ērtības. Sienas gaismeklis var izskatīties antīks un sens, bet tai pašā laikā būt aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām. 

Ja mājoklī jau izmantojat antīkus griestu gaismekļus, pieskaņojiet tiem arī āra sienas lampas. Tie jau Jūsu dārzā vai pie namdurvīm iedvesīs tikai Jūsu mājoklim raksturīgo noskaņu. Saskaņot varat arī koridora lampas, panākot vēl pilnīgāku stila tīrību. Lampas sienas apgaismošanai, ja pie tās ir pieskaņota glezna, fotogrāfija vai kāds cits mākslas darbs, var būt kā alternatīva spožam gaismeklim kā tradicionālajai lustrai. Iedegtas vienas pašas, sienas lampas radīs mājīgu, intīmu un nomierinošu atmosfēru.


Antīkas lampas kur pirkt, ir daudz kur, bet mūsu veikalā piedāvājums ir īpaši bagātīgs un apmierinās pat prasīgus pircējus. Varat spēlēties ar stilu dažādību un ievietot antīka izskata lampā modernas spuldzes vai otrādi – ielikt stilīgā lampā vintage formas gaismekļus. Šādas spēles ar dažādu stilu sajaukšanu var piešķirt Jūsu mājoklim neatkārtojamu šarmu. Ja nebaidīsieties eksperimentē un savienosiet šķietami nesavienojamo, piemēram, īstas retro lampas saskaņojot ar modernām vai mūsdienās radītām vintage izskata lampām, panāksiet ne tikai skaistu, bet arī ērti lietojamu un funkcionālu rezultātu.


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i