Modernas un efektīgas aptumšojamas grīdas lampas | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Aptumšojamas grīdas stāvlapmas

  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Grīdas lampas lasīšanai un citām nodarbēm

Grīdas lampas ieņem nozīmīgu vietu mājīgā un modernā interjerā. Īpaši, ja tās ir regulējamas lampas, kurām ļoti ērti mainīt gaismas spilgtumu. 

Izvēloties savu grīdas lampu, padomājiet par to, kādai funkcijai Jūs to lietosiet. Grīdas lampa var tikt izmantota atpūtas brīžiem, kad jūs dīvānā vai klubkrēslā skatāties televizoru vai lasāt grāmatu vai žurnālu. Šādai nodarbei svarīgi, ka lampa ir piemeklēta atbilstoši lasīšanai. Ir grīdas lampas, kurām starmetis ir vērts uz augšu, izgaismojot griestus. Šādas lampas būs piemērotas noskaņas radīšanai, un var būt alternatīva griestu lustrām vai sienu lampām.

Grīdas lampas cenas ir atkarība no lampu funkcijām. Īpaši ērti, ja grīdas lampa ir aprīkota ar tālvadības pulti. Šādu stāvlampu Jūs varēsiet noregulēt sev vēlamā gaismas spilgtumā, pat atrodoties citā istabas vietā. Ir lampas, kurās ir integrēti arī skārienjūtīgie slēdži vai skārienjūtīgi paneļi manuālai lampas regulēšanai. Lampas 3in1 var tikt novietotas uz grīdas, uz galda vai pie sienas pēc Jūsu izvēles un vajadzībām.


Grīdas lampas, ir nopērkamas daudz kur. Mūsu piedāvājums tiek veidots, domājot par dažādiem lietotājiem un viņu vajadzībām. Mūs veikalā atradīsiet arī modernas LED grīdas lampas, kuras gan patiks moderna un mūsdienīga interjera cienītājiem, gan iederēsies klasiski iekārtotos mājokļos.

 
 
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i