Aptumšojami sienas gaismekļi - ērtības jūsu mājās | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Aptumšojamas sienas lampas

Vendor 8
  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Sienas lampas - stilīga un funkcionāla interjera detaļa

Uz sienām uzmontētas lampas visbiežāk ir interjera papildinājums ar mērķi radīt noskaņu, izgaismot sienas un nodrošināt papildu apgaismojumu.

Aptumšojamas lampas ir noskaņas radīšanas nākamais līmenis. Ja sienas lampas ir aptumšojamas, jūs varat tās savienot vienā darbības mērķi ar griestu lampām, piemēram, lai guļamistabā radītu intīmu noskaņojumu. Daudzi izvēlas ielikt aptumšojamas sienas lampas vannas istabai. Starp visiem LED sienas lampas variantiem vannas istabu piedāvātie risinājumi ir visnovērtētākie. Vannas baudīšana ir viena no lielajām vakara baudām, ja diena ir bijusi saspringta un vajag atpūsties. Sienas lampas, kas darbojas vienoti ar aplikāciju telefonā, ir ērtākais veids kā nomainīt noskaņu. Guļot vannā jūs varat pārslēgties no intīmas noskaņas uz grāmatas lasīšanai nepieciešamo gaismas spilgtumu ar pāris pieskārieniem. Tāpat sienas lampas guļamistabai ar aplikācijas izmantošanas  iespēju ir nepārspējams komforta moments. Guļamistabā pāriem nereti ir problēma, ka viens vēlas lasīt grāmatu, otrs gulēt. Sienas lampas ar aptumšošanas iespēju atrisina šo neērtību. 

Mūsu sienas gaismekļu klāstā ir viss no parastiem āra sienas gaismekļiem līdz izsmalcinātām aptumšojamām sienas lampām, kas savienojamas ar telefona aplikāciju.


Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i