Neparasts risinājums bērnistabai – bērnu grīdas lampas | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Bērnu grīdas lampas

  • Pārdotākais
Pieprasītais saturs nav atrasts

Kategorijas apraksts

Lampas bērnu istabai atsevišķu telpas stūri izgaismošanai un dekorēšanai

Grīdas lampas nav ierastākais apgaismes līdzeklis bērnu istabās. Tomēr ja esat iemīļojuši stāvlampu konceptu, ir pieejami īpaši radītas grīdas lampas bērniem. Jaunākās tehnoloģijas pat dos iespēju lampu izmantot kā interaktīvu spēļu elementu.

Stāvlampu koncepts daudziem šķiet saistošs, jo tās ir ne tikai dekoratīvs un skaists interjera papildinājums. Grīdas lampu lielākā priekšrocība ir tā, ka tās ir mobili pārvietojamas uz jebkuru vietu, kur nepieciešams gaismas avots. Atšķirībā no galda lampām, stāvlampu garās kājas nodrošina gaismas avota atrašanos virs darba zonas pat nenovietojot to uz speciāla paaugstinājuma. Šo iemeslu dēļ stāvlampa bērnu istabai var būt risinājums arī jums un jūsu bērnam. Grīdas lampa bernu istabai var būt veids, kā dienas laikā izgaismot rotaļu stūrus uz grīdas, tai pat laikā dodot iespēju vakarā lampu pārcelt pie bērna gultiņas un izmantot to kā nakts lampu.


Bērnu istabas lampas ir pieejamas dažādos dizainos. Parasti tās ir ar atraktīviem kupoliem un košām krāsām. Izvēloties bērnu lampas, ņemiet vērā mazā lampas īpašnieka vēlmes un intereses. Mūsdienu lampu ražotāji piedāvā gan lampas dažādās formās, gan ar dažādiem papildus risinājumiem, kā RGB slēdži, skārienjūtīgās detaļas, nakts debesu projektoru režīmi un citām iespējām.Copyright © 1990 – 2023 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i