C mazās baterijas ikdienas elektroierīcēm | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Mazā baterija C

  • Pārdotākais
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Glabājiet rezerves baterijas C negaidītām situācijām 

Mūsdienās baterija C tiek izmantota teju jebkurā mājsaimniecībā. Baterijas ir kļuvušas par vienu no populārākajiem un ērtākajiem mazo elektronisko ierīču barošanas avotiem. Lai vieglāk varētu atšķirt bateriju izmērus, tām lieto dažādus simbolus, burtu kodus, kā arī ciparus, ar tiem apzīmējot bateriju jaudas, spriegumus, izmērus un materiālu kodus.

Baterijām ir dažādi spriegumi, un tie parasti ir norādīti uz bateriju iepakojuma. 1.5V baterijas ir jālieto tādām ierīcēm, kurām tās ir piemērotas. Tāpat jārīkojas, izvēloties 1.2V baterijas. Nesajauciet cinka baterijas ar litija baterijām. Īpaši ietilpīgas baterijas ir alkaline baterijas un tās ierasti izmantot ierīcēm, kurām vajadzīga lielāka jauda. Daudzi ir iemīļojuši uzticamās Varta baterijas un jo tās ir ļoti populāras un pieprasītas.

Lai nerastos situācija, ka negaidot kāda elektroierīce nestrādā, parūpējaties par rezerves baterijām. Lieka baterija 1.5V jūsu mājsaimniecībā vienmēr būs laba izvēle. Tās noderēs gan pulksteņiem, gan mazajiem gaismas lukturiem, apgaismes līdzekļiem, svariem un citām mazajām elektroierīcēm.


Baterijām ir dažādi izmēri un veidi. Pirms iegādājaties baterijas, pārbaudiet, kādas baterijas ir vajadzīgas jūsu elektroierīcēm. Mūsu interneta veikalā pieejama ļoti plaša izvēle. Ja neatrodat nepieciešamās baterijas šajā sadaļā, apskatiet arī citas sadaļas un tajās atrodamās baterijas.


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i