Enerģiju taupoša spuldzes E14 plašā izvēlē mājokļa rezervēm | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Enerģiju taupošas spuldzes E14

  • Pārdotākais

Kategorijas apraksts

Populārās un ekonomiskās e14 spuldzes ikdiena lietošanai un rezervju veidošanai

Arvien vairāk mājsaimniecību, darba vietu, biroju un uzņēmumu izvēlas ekonomiskas spuldzes. Apgaismojums ir neiztrūkstošs visu telpu lietošanai, un, ņemot vērā strauji augošās elektroenerģijas cenas, ekonomiskās spuldzes ir vienkāršs un efektīgs veids, kā samazināt ikmēneša izdevumus.

Mūsdienu tehnoloģijas piedāvā plašas izvēles iespējams. Šajā sadaļā atradīsiet spuldzes, kuru patronas jeb cokoli ir specifiskajā e14 izmērā. Varat izvēlēties gan parastas e14 14w spuldzes, gan konkrētu ražotāju produktus, piemēram, populārās filmas phillips e14 spuldzes. Šīs spuldzes ir pieejamas arī ar LED tehnoloģijām, un varat izvēlēties arī LED spuldzes e14.


LED risinājumu spuldzes no parastajām atšķiras ar ilgo kalpošanas laiku. Tas var radīt situāciju, ka aizmirstat par to eksistenci un sākat pieņemt, ka ekonomiskās lampas deg pašas no sevis. Lai novēstu negaidītas un nepatīkamas situācijas, kuras var rasties negaidītas lampas izdegšanas gadījumā, iesakām populārākās un mājoklī, darba vietā vai birojā lietotās spuldzes iegādāties ar rezervi. Šādas rezerves būs īpaši izdevīgas, ja iegādāsieties spuldžu komplektus. Šādi komplekti parasti pieejami visām populārākajām spuldzēm. To esamība jūsu krājumos būs labs nodrošinājums pret negaidītām situācijām. Ja kāda spuldze negaidīti izdegs, varēsiet to ātri nomainīt pret jaunu.


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i