Īpašas baterijas ikdienas elektroprecēm | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Īpašas baterijas

  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Irobot baterija un citas baterijas ikdienas elektroprecēm

Vairumu mobilās un pārnēsājamās ikdienas elektropreces, kuras netiek darbinātas ar elektrības vadiem, darbina vairākkārt uzlādējamas baterijas vai akumulatori. Piemēram, irobot akumulators nodrošina šīs tīrīšanas ierīces darbu. Līdzīgi skaļruņa JBL flip 3 baterija dod iespēju to klausīties jebkur, kur to aiznesat. Kā jebkurai baterijai vai akumulatoram tiem ir noteikts dzīves cikls jeb laiks, kurā tās darbojas sākotnējā efektivitātē.

Ilgstoši lietojot, mājsaimniecības elektropreces baterija var sāk zaudēt savu sākotnējo jaudu vai darbības ilgumu. Piemēram, kādā brīdī pamanāt, ka iemīļotās portatīvās skaņu tumbiņas JBL flip 4 baterija ir jāuzlādē biežāk, kā tas bija tās lietošanas sākumā. Šādās reizēs skaļruņa JBL baterija, lai sasniegtu iepriekšējo ierīces darba spēju, varētu būt jānomaina pret jaunu akumulatoru.


Ja Jums ir nepieciešamas baterijas vai akumulatori citām elektroierīcēm, tās noteikti atradīsiet mūsu interneta veikalā. Mūsu veikals piedāvā plašu elektroierīču bateriju un akumulatoru klāstu. Te atrodamas  populārākās ikdienas elektrotehnikas baterijas un akumulatori, tai skaitā skaļruņa JBL charge 2 baterija. Ir pieejamas arī dažādas foto baterijas, jo arī lielākā daļa fotoaparātu tiek darbināti ar vairākkārt uzlādējamiem akumulatoriem. Piedāvājam arī atlaides, kuru laikā irobot baterija cena var būt īpaši izdevīga.


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i