Dažādi lādētāji visa veida elektrotehnikai | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

USB lādētāji automašīnai

  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Ierīču lādētājs lietošanai automašīnā vai ārpus mājas

Laikmetā, kad viedtālruņi no ekskluzīvas preces ir kļuvuši par ikdienas nepieciešamību, tikpat svarīgs ir kļuvis telefona lādētājs. Ja jums ir gadījies nokļūt situācijā, ka negaidīti beidzas telefona baterija un vairs nevarat sazvanīt mīļoto cilvēku vai atrast ceļu nepazīstamā vietā, tad zināt, ka ir svarīgi telefona bateriju vienmēr turēt pilnu. Īpaši ērti ir lādētāji ar USB izeju. Varat izmantot arī ārējos akumulatorus.

Lai nepiedzīvotu, nepatīkas situācijas tukšas telefona baterijas dēļ, izmantojot katru iespēju uzlādēt tā bateriju. Ja bieži pārvietojaties ar auto, noderēs auto telefona lādētājs. Šajā gadījumā pārbaudiet, ka Jūsu auto ir aprīkots ar USB hub, jo tas ir visērtākais veids, kā uzlādēt telefona bateriju. Kad vien esat automašīnā, pieslēdzaties USB auto ligzdai un paralēli braukšanai piepildiet telefona bateriju. Lai izvairītos no situācijas, ka nevarat papildināt telefona bateriju aizmirsta vada dēļ, pārbaudiet, ka Jūsu auto vienmēr atrodas vismaz viens rezerves USB auto lādētājs.


Mūsu interneta veikalā atradīsiet dažādus uzlādes vadus un palīglīdzekļus dažādiem telefoniem. Uzlādes vadi ir pieejami dažādās krāsās. Arvien populārāks kļūst bezvadu lādētājs, kuru izmantošanai pat nav nepieciešams vada pieslēgums. Mūsu piedāvājumā atrodams gan universāls, gan arī retāk nopērkams Apple lādētājs.


Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i