Lampas ar galdu - izsmalcinātai gaumei | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Dekoratīvas lampas ar galdu

  • Pārdotākais
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Galda lampa guļamistabai ar papildu funkciju

Esam ieraduši, ka dekoratīvās lampas jeb grīdas lampas ir atsevišķas lampas pie atpūtas krēsla, ērta dīvāna vai mazā žurnālu galdiņa. Tās mēdz izmantot, jo tās ir funkcionālas un arī dekoratīvas. Stāvlampas var novietot tur, kur tās ir nepieciešamas, tai skaitā telpas centrā. Tās var aizstāt galda lampas guļamistabai, ja tiek novietotas blakus gultai.

Līdzīgi kā starmeši, dekoratīvās lampas var izcelt vēlamos interjera elementus. Jūs varat tās izmantot kā alternatīvas darba galda lampas, ja novietosiet tās pie darba galda. Saskaņojiet grīdas lampas dizainu ar pārējiem telpas elementiem, lai iegūtu vienotu un pārdomātu mājokļa stilu.

Īpašas dizainā ir lampas ar krēslu. Šīs dekoratīvās lampas pilda vairākas funkcijas. Tās būs ērts papildinājums pie dīvāna, jo rada gan apgaismojumu. Pie tā Jūs varat lasīt iemīļoto grāmatu vai jaunāko žurnālu. Ja Jums nav mazā žurnālu galdiņa, grīdas lampas krēsla jeb plauktiņa papildus funkcija būs ērti izmantojama grāmatas, žurnāla, tējas krūzes vai vīna glāzes novietošanai.


Šīs grīdas lampas ērti izmantojamas arī kā nakts lampas guļamistabai, jo lampa apvieno sevī, gan gaismas avotu, gan nakts skapīti. Lietojot šo lampu, Jūs varat gan iegūt intīmu apgaismojumu, gan ērtu nepieciešamāko lietu glabātuvi.


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i