Birojos un mājokļos izmantojami LED piekaramo griestu paneļi | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Piekaramie griestu paneļi

Vendor 9
  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Moderns LED griestu panelis piekaramo griestu apgaismojumam

Piekaramie griesti jau gadiem ir populārs risinājums darba telpu griestiem. Tos izmanto veikaliem, sabiedriskā telpām kā skolām un oficiālām institūcijām, arī tehniskām zonām kā noliktavām, vai pat darba zonām kā birojiem un kabinetiem. Piekarams panelis ir ērti uzstādāms un ja nepieciešams – ērti nomaināms pret citu. Īpaši ērti tas ir tad, ja maināt griestu apgaismojumu un līdz ar to ir jāmaina atsevišķas piekaramo griestu plāksnes. Šajā gadījumā Jums tikai jāaizvieto vecais panelis pret jaunu – šajā gadījumā gaismas paneli.


LED gaismas paneļi ir revolūcija piekaramo griestu apgaismes risinājumos. Ja vēlaties piekaramajos griestos ievietot jaunu LED apgaismojumu, šajā gadījumā Jums varbūt pat nav jāmaina piekaramo griestu profili. Ja tiek piemeklēti izmērā un parametros atbilstoši LED paneļi, tie tiek vienkārši integrēti jau esošos griestos bez papildu sarežģījumiem.


Ja mīlat modernu, funkcionālu un minimālu interjera stilu, LED griestu paneļi var iederēties arī dzīvojās telpās. Piekaramie griesti ir ērts risinājums koplietošanas telpās, koridoros un gaiteņos, kāpņutelpās un citās tehniskās zonās. Šāda tilpa telpās svarīgs ir vienmērīgs, ekonomiskas gaismas risinājums. LED panelis kā elektroenerģiju taupošs gaismeklis, kurš ērti integrējams griestu plaknē, var būt risinājums, kuru meklējat.


 
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i