Ekonomiskas un plaši lietojamas LED spuldzes 12 V | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

LED spuldzes 12V

Vendor 9
  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Apakškategorija: LED spuldzes 12V - Nākamā apakškategorija

Kategorijas apraksts

LED lampas 12V dažādiem apgaismes līdzekļiem un dažādām vajadzībām

Katras apgaismes sistēmas efektīgai darbībai nepieciešami atbilstoši apgaismes līdzekļi jeb spuldzes. Spuldžu izvēle ir plaša un tajā varat atrast dažāda veida, jaudas un tipa spuldzes dažādos dizainos. 12V spuldzes būs piemērotas mazgabarīta ierīcēm, tehniskajam apgaismojumam un mazās jaudas dēļ lielākoties kalpos kā telpas noskaņas un atmosfēras apgaismojums. Šīm spuldzēm ir dažādi gaismas režīmi, piemēram, balta, silti balta vai pat auksta, sniega balta gaisma, kuru varat ņemt vērā spuldzes izvēlē.

Spuldze 12V bieži ir piemērotas lietošanai tehniskajam apgaismojumam. Šajā gadījumā vienmēr pārbaudiet ierīces tehnisko specifikāciju un 12V spuldzes izvēlaties tikai pēc ierīces ražotāju norādēm. Ja tiek minēts, ka nepieciešamas ir 12V 7ah spuldzes, tad tādas arī būtu jāmeklē.


LED prožektori 12V būs īpaši izdevīgi, jo līdzīgi kā visi pārējie LED risinājumi būs ekonomiskāki par parastajām un agrāk populārajām halogēna spuldzēm. Arī LED lukturi 12V ir jāizvēlas tikai tām ierīcēm, kurām tie ir atbilstoši. LED darba lukturi 12V var tikt izmantoti arī tehniskajai apgaismojumam.

Virkne pircēju ir iemīļojuši Phillips ražojumus. Tā kā šī ražotāja produkti ir kvalitatīvi un laika gaitā pierādījuši savu ilgdarbību, varat pieturēties pie iemīļotā zīmola un izvēlēties phillips 12V spuldzes.


 
 
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i