Ligzdas un piederumi virtuves skapīšiem funkcionālai virtuvei | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Kontaktligzdas un piederumi virtuves skapīšiem

Vendor 6
  • Pārdotākais
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Kontaktligzda un citas ierīces ērtai virtuves darba zonai

Virtuves darba zona nav iedomājama bez papildu piederumiem. Mūsdienās virtuvēs mēdz iekārtot apgaismotas darba letes, kuras ir īpaši ērtas gatavošanai un citu virtuves darbu veikšanai. Svarīgi, ka pie virtuves letes ir ierīkota vismaz viena elektroierīcēm izmantojama kontaktligzda. Tā būtiski atvieglos ikdienas gatavošanu un darbu ar virtuves elektroierīcēm. Virs un zem letes novietotie virtuves skapīši kalpo kā ikdienas elektroierīču, kā kafijas dzirnaviņas un citu mazo elektroierīču uzglabāšanai.

Kafijas dzirnaviņas ir neiztrūkstošs virtuves elements, ja esat kafijas mīļotājs. Nekas nelīdzinās aromātiskai, svaigi maltas kafijas smaržai atverot tikko darbinātas elektriskās dzirnaviņas. Tomēr jau sen kafijas dzirnavas netiek lietotas tikai kafijas malšanai. Ar tām varat samalt arī garšvielas, sagatavot pūdercukuru konditorejas izstrādājumu cepšanai, vai sasmalcināt riekstus un citus produktus gardu un aromātisku maltīšu pagatavošanai. Kafijas dzirnaviņas cena būs atkarīga gan no ražotāja, gan to izmēra, samaļamo produktu tilpuma un citām papildus funkcijām.

Īpaši noderīgs ir noplūdes sensors. Tas uztver neplānotas ūdens noplūdes no veļas mašīnām, trauku mazgājamajām mašīnām vai ūdens un kanalizācijas caurulēm. Lielākā daļa sensoru ir aprīkota ar gaismas signāliem un nepieciešamības gadījumā ziņos par nelaimi, ja tāda būs gadījusies.


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i