Lustras ar dažādiem apgaismes režīmiem | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Lustras ar tālvadības pulti

Vendor 7
  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

LED lustras ar pulti ātri maināmiem apgaismojuma režīmiem

Nebijušu revolūciju telpu apgaismojumā rada LED lampas ar pulti. Uz agrāko, klasisko lustru un griestu lampu fona šīs lustras ar pulti izceļas ar neticami plašu funkcionalitāti, iespēju pielāgot apgaismes objekta gaismas daudzumu jebkurai situācijai, kā arī pārvaldīt tās tikpat ērtā veidā kā veikt ikdienišķas darbības ar viedtālruni vai TV.

Ja līdz šim neesat saskārušies ar šiem tehnoloģiskajiem jauninājumiem, kaut reizi izmēģiniet LED griestu lampas ar pulti piedāvātas iespējas. Mijiedarbe ar šāda tipa lampām ir pārsteidzoši plaša un vienkārša. Lampas ir iespējams aptumšot un iegūt tieši tādu intensitātes gaismu, kāda nepieciešama Jūsu vajadzībām – no spožas, ja veicat kādus darbus, līdz mierīgai, ja vēlaties atpūsties.


Griestu lampas ar pulti var tikt izmantotas dažādās telpās – no dzīvojamās zonas, līdz darba telpām vai pat tehniskajām zonām un palīgtelpām. Lampa ar pulti dod iespēju dažādos lampas režīmu regulēt un uzstādīt attālināti. Jums vairs nebūs jāceļas no ērtā viesistabas dīvāna un jāiet pie lampas slēdža lai vienkārši samazinātu telpā gaismas daudzumu. Tālvadības pults ir tikpat ērti lietojama kā ierastās TV pultis. Izmēģinot šo ērto risinājumu kaut reizi, Jūs vairs negribēsiet atgriezties pie parastajām lampām.


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i