Piekarami dienasgaismas gaismekļi ikdienas lietošanai | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Piekaramas dienasgaismas lampas

Vendor 5
  • Pārdotākais
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Apakškategorija: Piekaramas dienasgaismas lampas - Nākamā apakškategorija

Kategorijas apraksts

Dienasgaismas publiskām un dzīvojamām telpām

Ja vēlaties telpās radīt saules gaismai pietuvinātu, vienmērīgu, izkliedētu apgaismojumu, izvēlieties dienas gaismas lampu. To krāsu gamma ir tuva dabiskās gaismas maigi zilganajai nokrāsai un tās īpaši piemērota plašu telpu izgaismošanai. 

Līdz šim dienasgaisma lielākoties tikusi lietota publiskās un tehniskās telpām kā veikalos, skolās, rūpnīcās. Nereti dienas gaismas lampas tikušas izmantotas kā tehniskais apgaismojums, tādēļ plaši sastopams birojos un citās darba telpās. Piekaramas lampas ar dienas gaismas spuldzēm ir ērtas, jo ļauj apgaismojumu novietot tieši virs darba virsmas.

Arvien vairāk dienasgaismas lampas tiek iekļautas mūsdienīgu dzīvojamo telpu interjeros. Ekstravagances cienītājiem pat tiek radīti dizaineru dienasgaismas gaismekļi. Dienas gaismas lampas īpaši piemērotas populārajam loft stila iekārtojumā. Loft stils ir iedvesmojies no rūpnīcu, noliktavu un darbnīcu interjeriem un telpām ar augstiem griestiem un lieliem logiem. Šāda stila iekārtojumā iederēsies ne tikai metāls, stikls un citi hi-tec risinājumi, bet arī piekaramās griestu lampas. Tās radīs industriālu un radošas atmosfēras caurstrāvotu noskaņu.

Lai radītu mājīgāku noskaņu, apvienojiet dienas gaismas lampas ar aptumšojamiem starmešiem, ar tiem izceļot interjera elementus un atdzīvinot vienmērīgo telpas apgaismojumu. Mūsdienās dienas gaismas lampās izmanto LED tehnoloģijas, padarot tās ērtākas lietošanai un videi draudzīgākas.

 
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i