Mazjaudīga, bet efektīga pogas elementa baterija | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Pogas elementa baterija

Vendor 9
  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Litija baterija mazo elektronisko ierīču darbināšanai

Mazajām elektronikas ierīcēm lielākoties nepieciešamas mazās litija baterijas. Ikdienā tās dažreiz tiek sauktas par pogas tipa jeb pogas elementa baterijām, jo tās ir nelielas, apaļas un plakanas – gluži kā parastās pogas.

Šīs baterijas parasti nepieciešamas tādām mazajām elektronikas ierīcēm kā kalkulatori, nelielas spēles, virtuves svari un termometri, mašīnu pultis un dažādu ierīču mazās vadības pultis. Tās mēdz apzīmēt arī kā pulksteņu baterijas, jo tās bieži tiek izmantotas rokas pulksteņu darbināšanai.

Šī tipa litija baterija lielākoties ir ar nelielu jaudu un nereti tai ir 3V spriegums. Tomēr atšķiroties bateriju izmēriem, var atšķirties arī to voltāža. Ja Jums ir nepieciešama 3V baterija, izvēlieties tikai šī sprieguma baterijas.

Uz bateriju iepakojumiem tiek norādīta visa nepieciešamā tehniskā specifikācijā, kā izmērs, diametrs, voltāža un jauda. Pirms iegādājaties baterijas, rūpīgi izpētiet ierīci, kurai baterijas ir nepieciešamas. Pievērsiet uzmanību, ka litija jona baterija nav tā pati litija baterija.


Mūsu veikalā ir plaša izvēle visa veida baterijām, kādas parasti ir nepieciešamas mājsaimniecībā. Vidējām elektroniskajām ierīcēm, visticamāk, būs nepieciešamas kādas no tā sauktajām pirkstiņu baterijām jeb AA vai AAA baterijām. Ja nepieciešamas rezerves baterijas ar lielu jaudu vai baterijas automašīnām, apskatiet piedāvājumu svina skābes bateriju sadaļā.

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i