Kā atgriezt preces | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Kā atgriezt preces

Par pirkumu

Andris

Ja saņemtajiem izstrādājumiem jau ir trūkumi vai, ja lietošanas laikā tie pārstāja darboties, noteikti informējiet mūs, izmantojot garantijas pieprasījuma veidlapu.

Varat izmantot veidlapu preču atgriešanai, ja preces nedarbojās, kad tās piegādāja vai pārstāja darboties vēlāk.
Gadījumā, ja preces iegādājas tiešsaistes veikalā, klientam ir tiesības tās atgriezt 2 gadu laikā pēc preces piegādes, bet dažas preces - 3 vai pat 5 gadu laikā. Šis periods katrai precei tiek noteikts atsevišķi vai vispārīgi mūsu Noteikumos un nosacījumos. Lūdzu, skatiet mūsu garantijas noteikumus, lai uzzinātu, kuri defekti ir ietverti mūsu atgriešanas politikā.
 
Kā atgriezt produktus:
  • Lejupielādējiet šo PRODUKTA ATGRIEŠANAS VEIDLAPU. Izdrukājiet to un aizpildiet to (vai otrādi).
  • Pievienojiet aizpildīto veidlapu iesaiņojumam kopā ar izstrādājumiem, lai tos atgrieztu.
  • Nosūtiet mums paku (Omniva LV (sorting center) - Packeta International, ID 93648047, Dzirnieku iela 24, Marupe, Marupes novads, LV-2167, Latvia). Atgriešanas adrese nepieņem saules paneļus un preces uz paletes. Sazinieties ar klientu atbalsta dienestu, kurš atrisinās atgriešanu, ar kurjera palīdzību. Lūdzu, nesūtiet to ar apmaksa pēc piegādes!(COD)
 
Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, izmantojiet mūsu kontakta formu. Jūs saņemsiet e-pastu ar sava jautājuma kopiju un tam piešķirto numuru. Lai paātrinātu atgriešanas procesu, pievienojiet šo numuru jebkur atgriešanas veidlapā..


Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i