Uzņēmuma vēsture | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Uzņēmuma vēsture

Par uzņēmumu

Andris

Jūs sākāt ar mums deviņdesmitajos gados, mēs kopā svinējām jauno tūkstošgadi, un mēs iegājām roku rokā trešajā desmitgadē. Paldies.

Mēs negribam lielīties, bet dažreiz tā var šķist. Tā nav. Šis raksts galvenokārt ir paldies jums, jo jūs, mūsu klienti, palīdzējāt mums pārsniegt trīsdesmit gadu pagrieziena punktu pagājušajā gadā, kopš iegādājāties no mums pirmo spuldzi, kas iedegās vienā no mājsaimniecībām Čehijā. Vai arī tā nebija spuldze? Par to jūs lasīsiet nākamajā rindkopā. Jebkurā gadījumā mēs esam nogājuši garu ceļu ar jums. Laikā un telpā. Gadu desmitu laikā Donoči ir paplašinājušies ārpus mūsu skaistās valsts robežām. Kā tas viss notika? Ieslēdziet savu lampu un dodieties piedzīvojumiem bagātā ceļojumā kopā ar mums.


1991. gads, ar to viss sākās 

Tas bija 1991. gads. Tolaik Čehija vēl bija daļa no Čehoslovākijas, un Jaromīrs Jāgrs, kuram šodien ir 50 gadi, savā pirmajā gadā NHL sasniedza Stenlija kausu. Tas bija arī gads, kurā grupa Nirvana ierakstīja savu slavenāko albumu Nevermind (jā, to, kurā mazulis ūdenī sniedzas pēc dolāra banknotes). Tajā pašā gadā Jiří Mánek radās ideja izveidot uzņēmumu ar biznesa nolūku pārdot keramiku, stiklu un porcelānu. Un tā tas tiešām bija nākamos piecus gadus. Tad pienāca liktenīgais 1996. gads. Jiří Mánek un viņa uzņēmums nolēma sākt gaismekļu importu, toreiz neatkarīgajā Čehijas Republikā, un tos pārdot. Un viņiem tas labi izdevās!

2003. gadā nāca vēl viens izaicinājums. Bija tāds pieprasījums pēc uzņēmuma precēm, ka vajadzēja pārcelties nedaudz tālāk, un tāpēc ar savām precēm ienāca lielajos Čehijas veikalos. Kad uzņēmums kļuva pilngadīgs, 2009. gadā tas nosvinēja savu ienākšanu Čehijas e-veikalu tirgū un tā nokļuva mazliet tālāk līdz jums, gala klientiem. Tad viss notika uzreiz. 2017. gadā Jiří Mánek, kurš līdz tam nodarbojās ar uzņēmējdarbību kā fiziska persona, nolēma mainīt nosaukumu uz Donoci s.r.o., kādu jūs to zināt tagad. Tikai gadu vēlāk nāca vēl viens jaunums - sava zīmola pārdošana ar nosaukumu Brigali. Un tas pats gads uzņēmumam Donoci s.r.o. ir svarīgs arī tāpēc, ka tas  iekļuva vispasaules Amazon portālā.

Mēs spīdam 25 Eiropas valstīs 

Mēs apsolījām, ka neizvedīsim jūs tikai cauri laikam, bet arī cauri telpai. Šobrīd Donoci produkti spīd 25 Eiropas valstīs. Lai sniegtu priekšstatu, tas ir gandrīz vienāds ar pašreizējo Eiropas Savienības dalībvalstu skaitu (27). Un kur mūs var atrast? Mēs 100% nekopējam Eiropas Savienību, bet saraksts ir garš. Piemēram, 2015. gadā, tikai pirms septiņiem gadiem, bijām "tikai" Čehijā, Slovākijā, Ungārijā, Polijā. Zemāk esošajā attēlā varat redzēt, kuras citas valstis laika gaitā ir pievienojušās: Čehija, Slovākija, Ungārija, Polija, Rumānija, Austrija, Itālija, Apvienotā Karaliste, Francija, Spānija, Slovēnija, Horvātija, Beļģija, Bulgārija, Nīderlande, Latvija, Lietuva, Igaunija, Dānija, Portugāle, Ukraina, Somija, Zviedrija, Šveice, Grieķija.


Vadītāji un darbinieki – kas stāv aiz Donoci s.r.o.? 

Katrs darbinieks un nepilna laika darbinieks ir svarīgs. Bet bez pareizā stūrmaņa neviens kuģis nevar virzīties pareizajā virzienā. Ir tikai viens īsts dibinātājs, Jiří Mánek Senior. Un, tā kā Donoči galvenokārt ir ģimenes uzņēmums, laika gaitā viņam pievienojās abi viņa dēli Lukaš un Jiří Mánek Jr.. Lukāšs ir atbildīgs par uzņēmuma tālāko attīstību un tā mārketingu. Jiří ir  IT direktors. Viņu darba rezultāts runā pats par sevi. Donoci s.r.o. šobrīd ir viens no lielākajiem tiešsaistes apgaismojuma mazumtirgotājiem Centrāleiropā. Un pašlaik tā ir pirmajā vietā sešās valstīs: Čehijā, Slovākijā, Ungārijā, Rumānijā, Slovēnijā un Horvātijā.

Bet mēs nevaram izlaist visus pārējos darbiniekus. Skaits ir pieaudzis kopš 2015. gada, kad tajā strādāja 65 darbinieki, pagājušajā gadā strādāja 280 darbinieki. Un līdz ar to mēs vēlamies pateikties katram no viņiem – gan iekšējiem darbiniekiem (tirdzniecības nodaļas darbiniekiem, grāmatvežiem, e-komercijas speciālistiem, produktu nodaļas darbiniekiem un citiem), gan mūsu ārējiem darbiniekiem,  visiem par viņu centību un darbu. Mēs esam pateicīgi  jums.

Mūsu tops

2 000 000 apmierinātu klientu

750 000 pasūtījumu 2020. gadā

21 000 m2 noliktavas telpa

37 000 preces mūsu piedāvājumā

1 800 000 preces noliktavā

150 pārdoti zīmoli

Mazliet sentimenta beigām

Svarīgāko no statistikas un vēstījuma atstājām beigām. Miljoniem no jums jau ir pasūtījuši mūsu preces vismaz vienu reizi. Un mēs jums paziņosim savu vīziju. Apkopojot to dažos vārdos, mūsu vīzija ir jūsu apmierinātība. Un, protams, priecāsimies, ja, pārlūkojot internetu, atgriezīsieties mūsu e-veikalā un pievienosiet mūsu preces savam grozam. Un mēs vēlamies jums lūgt vēl vienu lietu. Jautājiet, rakstiet, zvaniet. Uzlabojumu ceļš ved caur atsauksmēm no jums. Mēs esam priecīgi saņemt atsauksmes. Un pretī apsolām, ka turpmākajos gados darīsim visu, lai Jūsu mājoklis (ne tikai) skaisti spīdētu.

Jūsu komanda Donoci s.r.o.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i