Vairāk nekā 2.200.000 preču noliktavā! | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Vairāk nekā 2.200.000 preču noliktavā!

Par uzņēmumu

Andris

Vai esat nolēmis iegādāties jaunu apgaismojumu un nevēlaties gaidīt ilgi piegādi? Ar mums piegāde nav jāgaida ilgi. Mums ir vairāk nekā 2.200.000 produktu noliktavā, lai jums ilgi nevajadzētu gaidīt.

Gaidāt savas preces daudz dienas vai nedēļas? Noteikti ne pie mums!

Visi to zina. Jūs veicāt pasūtījumu, un tad jums ir jāgaida daudz dienas līdz tas tiks piegādāts. Tā lai jums nav jāgaida ilgāk, mūsu noliktavu zālēs ir vairāk nekā 2.200.000 preces.. Tādējādi, ja jūs pasūtāt preci ar pievienoto informāciju “noliktavā”, varat būt pārliecināti, ka mēs jūsu pasūtījumu nekavējoties apstrādāsim un nosūtīsim jūsu preces pēc iespējas ātrāk.
 
Mēs pastāvīgi paplašinām savu produktu klāstu. Tas nozīmē, ka jūs, iespējams, varat atrast jebkuru iespējamo apgaismojumu jebkurai telpai mūsu tiešsaistes veikalā. Sākot no virtuves apgaismojuma līdz bērnu apgaismojumam un beidzot ar dažādiem āra apgaismojumiem. Praktiski viss. Bet tas nav viss, kas mums ir. Mums ir daudz vairāk līdzīgu produktu noliktavā. Lukturīši un lukturi un ar tām saistīti avoti. Ar to mēs domājam baterijas, kuras jums noteikti būs jāizmanto. Un, protams, tas viss ir arī krājumā.

  

Mēs esam uzņēmums, kam klients ir pirmajā vietā.

Fakts, ka klienti labprāt atgriežas pie mums, ir balstīts uz ilggadēju pieredzi. Mēs pastāvīgi cenšamies uzlabot savus pakalpojumus un noteikti ņemam vērā arī jūsu ieteikumus. Mēs koncentrējamies uz gaismekļu un apgaismojuma importu, vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību. Lai iepirkšanās būtu jums - mūsu klientiem - vēl patīkamāka un ērtāka, mēs esam paplašinājuši savu tirdzniecību vēl daudzās citās valstīs. Pateicoties mūsu produktu klāstam, mēs esam saņēmuši daudz balvu. Mēs esam arī kļuvuši par vienu no lielākajiem tiešsaistes gaismekļu un apgaismojuma mazumtirgotājiem Centrāleiropā.

Ja vaicājat, kā tas ir iespējams, ka mums ir tik daudz gaismekļu krājumā, atbilde ir ļoti vienkārša. Kā jau daudzkārt teicām, klientu apmierinātība tiek izvirzīta pirmajā vietā. Un tāpēc mums ir augstas kvalitātes telpas visam uzņēmumam. Tādējādi, tā kā mums varētu būt tik liels gaismekļu skaits noliktavā, papildus birojiem, kur apstrādājam jūsu pasūtījumus, mums ir arī piecas noliktavu zāles, kurās visi gaismekļi tiek rūpīgi glabāti. To kopējā platība ir 21 000 m2. Tāpēc nav brīnums, ka pasūtītie produkti tik ātri tiek piegādāti līdz jūsu durvīm. Arī kvalitatīvs cilvēku darbs ir saistīts ar darbu, kas saistīts ar pasūtījumu iesaiņošanu un apstrādi. Tā lai viss rit ātri un raiti, mūsu uzņēmumā strādā vairāk nekā 200 darbinieku, kas nodrošina ātru pasūtījumu apstrādi.Tātad, ja jūs domājat iegādāties jaunu apgaismojumuvai vienkārši vēlaties kādu iepriecināt, un jūs nevēlaties uzņemties risku, ka pārāk ilgi gaidīsiet vai pat nesaņemsiet pasūtījumu, šī ir piemērota vieta. Liels noliktavā pieejamo gaismekļu skaits gaida tieši jūs. Turklāt par izdevīgām cenām. Vienkārši izvēlieties.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i