Sienas starmeši fokusētam apgaismojumam | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Sienas starmeši

Vendor 9
  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Funkcionāls sienas gaismeklis ar koncentrētu gaismas staru

Sienas apgaismojums papildina klasiskās griestu lampas, lustras vai piekaramo griestu gaismekļus. Sienas lampas var izmantot visās dzīvojamās telpās vairākām funkcijām.

Sienas lampas ieteicams izmantot, kā papildus apgaismojumu telpās, kurām vēlaties piešķirt mājīgu un siltu atmosfēru. Šādā gadījumā tās var kombinēt ar aptumšojamiem griestu gaismekļiem, kuri, noregulēti uz mazu gaismas daudzumu, telpai dos kopējo apgaismojumu. Sienas lampa ar vadu izmantojiet kā galveno – spožāko apgaismojumu, padarot to par telpas galvenās atmosfēras radītāju.

Sienas lampa guļamistabā var būt alternatīva naktslampiņai. Pielieciet starmeti pie sienas blakus gultai un tā pildīs sienas lampas lasīšanai funkciju. Arī dzīvojamā istabā sienas lampa papildinās kopējo apgaismojuma sistēmu. Starmetis var tikt novietoties pie atpūtas krēsla vai lielā dīvāna, kur arī var tikt, izmantos par ērtu lasīšanas apgaismojumu.


Sienas lampa ar slēdzi būs noderīga vannas istabā, it īpaši, ja novietosiet to virs spoguļa. Tad tā kalpos kā dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas palīgs dāmu ērtībai. Izvēloties lampas vannas istabai, pievērsiet uzmanību to mitruma aizsardzības līmenim. Telpās, kurās ir augsts mitrums, jāizmanto īpaši šiem apstākļiem piemēroti gaismekļi.

Lai radītu tikai Jūsu mājvietai raksturīgu noskaņu, kombinējiet lampas ar pieskaņotiem, vai tieši otrādi – atšķirīgiem gaismekļiem. Ja vēlaties ekonomisku un dabai draudzīgu pieeju, izmēģiniet LED risinājumus.


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i