Sienas starmeši | Lampupasaule
Pieteikties
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
Salīdzināt
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Sienas starmeši

  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Sienas starmeši
 
Starmeši dzīvoklī kļūst neatņemama sastāvdaļa mājas apgaismojumā, galvenokārt gaiteņos, vannas istabās, kā arī virtuvēs. Šie starmeši ir salīdzinoši mazi gaismekļi, kas bieži ir iestrādāti griestos vai zem virtuves iekārtām, un tie nodrošina samērā lielu gaismas izvadi, kas pietiekami apgaismo virtuves darba virsmu jūsu darbam, kā arī rada patīkamu atmosfēru, atpūšoties atpūtas krēslā dzīvojamā istabā.
 
LED starmeši ir ideāls apgaismojumsvirtuvei. Ar mazu enerģijas patēriņu un drošu LED gaismu tie pietiekami apgaismo virtuves darba virsmu, pie kuras var strādāt tik ilgi, cik nepieciešams, neizmantojot pārāk daudz enerģijas. Gluži pretēji, aptumšojami LED starmeši nodrošina piemērotu apgaismojumu relaksējošās zonās, kur varat virzīt un aptumšot gaismu vai ieslēgt gaismu tik daudz, cik nepieciešams.
 
Tie tiek pārdoti atsevišķi vai vairāku gabalu komplektos neitrālā baltā krāsā, hromēti, kā arī krāsaini. Līdzīgi starmeši var būt miniatūra apgaismota vieta vai lielas telpas centrālais apgaismojums. 
Pateicoties šai daudzpusībai, tos patiešām ir iespējams izmantot kā sienas starmešus katrā dzīvokļa istabā.
 
Vienkārši esiet uzmanīgs ar izturību pret ūdeni un mitrumu, ja paredzēts lietošanai vannas istabā, IP vērtējumam jābūt vismaz 44. Tāpēc starmešus ar zemāku IP vērtējumu novietojiet tikai telpās bez augsta gaisa mitruma.

Copyright © 1990 – 2021 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i