Vannas istabas piekaramo griestu gaismekļi modernos dizainos | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Starmeši un piekarami griestu gaismekļi

Vendor 2
  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Apakškategorija: Iegremdējamas vannas istabas lampas - Nākamā apakškategorija

Kategorijas apraksts

Vannas istabas gaismekļi piekaramajiem griestiem dažādās formās un izmēros

Piekaramie griesti ir daudzu mājokļu, biroju un darba telpu griestu risinājums. Tie ir ērti uzstādāmi, tikpat ērti maināmi, ja kāda no piekaramajām daļām ir nolietota, kā arī rada līnijās tīra, funkcionāla un pat minimāla interjera iespaidu. Ja jūsu mājoklī ir šāda tipa griesti, izvēloties vannas istabas lampas noteikti jāmeklē iebūvējamās griestu lampas.

Atsevišķos gadījumos var būt noderīgas piekaramās griestu lampas. Tās ir pieejamas plašā izvēlē un dažādos modernos dizainos. Atkarībā no telpas iekārtojuma un stila, varat izvēlēties apaļus vai kantainus gaismekļus, kā arī lampas ar vienu vai vairākiem gaismas avotiem, lampām vai regulējamiem starmešiem. Ja vēlaties vienmērīgu, vispārēju apgaismojumu, izvēlaties iebūvējamās LED lampas. Tās pieejamas arī kā ieliekami LED gaismas paneļi, kuri glīti saplūdīs ar kopējo griestu plakni un dos daudz gaismas.


Vannas istaba un tās iekārtošana prasa īpašas rūpes. Vannas istabas aksesuāri ir jāizvēlas atbilstoši telpas specifikai. Ņemot vērā tekošā ūdens klātbūtni un līdz ar to arī augsto telpas mitruma līmeni, gaismekļi vannas istabai jāizvēlas ar augstu noturību pret mitrumu. Rūpīgi pārbaudiet tehnisko specifikāciju ikdienas lietām, kuras lietosiet vannas istabā. No tā būs atkarīga gan jūsu labsajūta, gan drošība.


Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i