Philips HUE - viedi vannas istabas gaismekļi | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Viedi vannas istabas gaismekļi Philips HUE

Philips Hue viedā apgaismojuma priekšrocības

Izmantojot Philips Hue viedo apgaismojumu, jūs varēsiet uzreiz pārvaldīt apgaismojumu. Ar pareizu apgaismojumu ikdienas aktivitātes ir daudz vienkāršākas. Philips Hue palīdzēs jums pamosties un iegūt enerģiju brokastu laikā, tas palīdzēs jūsu bērniem koncentrēties pildot mājasdarbus, bet saspringtas dienas beigās nodrošinās jums pareizo apgaismojuma iestatījumu lasīšanai vai atpūtai.

Vienkārša uzstādīšana

Vienkārša uzstādīšana

Philips Hue uzstādīšana ir vienkārša. Uzstādīšana aizņem tikai dažas minūtes, un nav jāmaina mājas elektroinstalācija.

Plašs piedāvājums

Plašs piedāvājums

Philips Hue piedāvā risinājumu ikvienam - no viedā apgaismojuma, LED joslām, iekštelpu apgaismojuma līdz āra apgaismojumam.

Kvalitātes garantija

Kvalitātes garantija

Jau vairāk nekā 10 gadus Philips Hue preces ir sinonīms kvalitātei un progresam. Hue ekosistēma darbojas droši, un lietotne ir labi organizēta un regulāri atjaunināta.

Atmosfēra

Atmosfēra

Mainot apgaismojuma spilgtumu, krāsu un temperatūru, var uzreiz mainīt atmosfēru telpā.

Atklājiet visas funkcijas

Kā sākt izmantot Philips Hue

Iestatīšana ir vienkārša, un vadība ir vēl vienkāršāka. Jums būs nepieciešama tikai Philips Hue spuldzīte vai lampa un lietotne Hue, lai sāktu darbu. Pēc tam jebkurā laikā varat pievienot Hue Bridge, lai iegūtu pilnu viedā apgaismojuma funkciju komplektu.

Philips Hue spuldze

Philips Hue spuldžu uzstādīšana

Viedās spuldzes ir pamatā Philips Hue. Izskrūvējiet parasto spuldzīti un uzstādiet Philips Hue spuldzīti. Ja vēlaties vadīt lampu, izmantojot slēdzi, spuldze darbosies kā jebkura parasta spuldze.

Philips Hue lietotne

Lejupielādējiet lietotni Hue

Jūs atklāsiet Philips Hue burvību, izmantojot Hue lietotni vai tālvadības pulti. Pēc tam varat regulēt spilgtumu un atkarībā no spuldzes tipa regulēt temperatūru vai pat izvēlēties kādu no 16 miljoniem krāsu.

Philips Hue bridge

Pievienojiet Hue Bridge ierīci

Izmantojiet Philips Hue ar Hue Bridge. Iegūstiet piekļuvi automatizācijai un citām noderīgām funkcijām līdz pat 50 lampām jūsu mājsaimniecībā. Hue Bridge ir daļa no visiem sākuma komplektiem.

Uzzināt vairāk

Pārvaldiet Philips Hue pēc saviem ieskatiem

Philips Hue piedāvā vienkāršu un ērtu veidu, kā pārvaldīt mājas apgaismojumu. Pateicoties plašajam piederumu klāstam, sākot no elegantām tālvadības pultīm līdz kustību sensoriem, jūs vienmēr varēsiet uzraudzīt savu apgaismojumu. Labi izstrādātā lietotne un vadība, izmantojot balss palīgus, ir pašsaprotama lieta.

Philips Hue Kustību sensors

Kustību sensors

Ieslēdziet lampas ar kustību. Tās darbojas ar baterijām, un tās var viegli uzstādīt jebkurā vietā.

Iegādāties
Philips Hue Tap Dial Switch

Tap Dial Switch

Vadiet līdz pat trim telpām vai zonām. Pagriežot ārējo gredzenu, mainās lampas spilgtums. Tālvadības pulti var piestiprināt pie sienas, novietot uz magnētiskas virsmas vai izmantot kā tālvadības pulti.

Iegādāties
Philips Hue Dimmer Switch

Dimmer Switch

Pārslēdziet starp regulējamām ainām. Vienmērīga gaismas regulēšana. Uzstādiet to uz sienas vai magnētiskas virsmas.

Iegādāties
Philips Hue Sienas slēdža modulis

Sienas slēdža modulis

Uzstādīšana aiz parasta slēdža. Modulis nodrošinās, ka lampām vienmēr ir strāvas padeve. Atsevišķu lampu vai visas telpas/zonas ainu iestatīšana tiek veikta, izmantojot klasisko slēdzi.

Iegādāties
  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Philips HUE - viedi vannas istabas gaismekļi
 
Vai vēlaties izbaudīt viedā apgaismojuma komfortu arī vannas istabā? Mums ir risinājums Jums. Viedo vannas istabas gaismekļu kategorijā Jūs atradīsiet preces, kas pieder viedajam apgaismojumam - ar daudzām funkcijām un piemērotu IP vērtējumu. IP vērtējums ir ļoti svarīgs mitrā vannas istabā. Mūsu preču klāstā varat atrast viedo apgaismojumu Philips HUE sēriju, kas perfekti iederas vannas istabā. 
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i