Āra lampas Ledvance, uzticama kvalitāte | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Āra lampas Ledvance, uzticama kvalitāte

Par zīmoliem

Andris

Jūs novērtēsiet LEDVANCE zīmola āra lampas to augstās kvalitātes un uzticamās funkcionalitātes dēļ.

Uzņēmums Ledvance ir patiešām pārbaudīts zīmols. Viņi piedāvā augstas kvalitātes preces filiālēs vairāk nekā 50 valstīs visā pasaulē. To piedāvājumā ir ne tikai tradicionālie un LED gaismas avoti, bet arī viedie risinājumi Smart+. Mūsu rakstā mēs tuvāk aplūkosim visu veidu āra modernās LED lampas Ledvance. Āra apgaismojuma izmantošanas iespējas ir plašas. Tās atradīs savu vietu pie ieejas mājā vai uz terases. Tajā pašā laikā tās palīdzēs pasargāt māju no zagļiem un padarīs patīkamākus vakara mirkļus pie vīna glāzes. 

Mēs to darām pārdomāti ar Ledvance Smart+

Ledvance nepārtraukti attīstās viedā apgaismojuma tehnoloģiju jomā, izmantojot arī Smart+ risinājumu. Vadības iespējas lielākoties ir pārceltas uz mobilajiem tālruņiem, vai pat varat izmantot savu balsi. Un jums pat vairs nav jāatrodas tuvu. Jūs varat vadīt apgaismojumu, piemēram, eksotiska atvaļinājuma laikā. Ledvance Smart+ ir viedās lampas, kas ar savu dizainu papildina ikviena mājokļa atmosfēru. Gan ārpusē, gan iekšpusē. To burvība slēpjas arī tajā, ka ir iespējams regulēt gaismas intensitāti, mainīt baltās krāsas apgaismojuma temperatūru (darba vai relaksējošai atmosfērai) vai izvēlēties gaismas krāsu no līdz pat 16 miljoniem krāsu. Šādā veidā jūs varat maksimāli pielāgot apgaismojumu atbilstoši savām vajadzībām.Interesantāko preču izvēle no pašreizējā Ledvance āra apgaismojuma piedāvājuma sākas ar sienas lampām. Smart+ sērijas sienas lampas ir lieliski palīgi ne tikai pie mājas sienām, bet arī uz terases vai dārzā. Tās var ne tikai pilnībā izgaismot telpu, bet arī ar dažiem klikšķiem no tālruņa var radīt omulīgu aptumšotas gaismas atmosfēru. Un pat krāsainu. Āra sienas lampai Smart+ Cube LED ir vienkārša tālvadība, izmantojot lietotni Ledvance Smart+ WiFi App. Šo lietotni var bez maksas lejupielādēt savā mobilajā tālrunī vai planšetdatorā. Lampu varat arī gudri vadīt, izmantojot Ledvance Wi-fi tālvadības pulti vai balss asistentu Alexa vai Google. 

Izgaismot basketbola grozu vai izveidot mīlestības vēstījumu no gaismas joslas? To var izdarīt. Ar āra LED joslu Smart+ Flex. Jūs varat izvēlēties pavisam no 16 miljoniem krāsu. Un tas viss, pateicoties funkcijām RGB (ļauj sajaukt sarkano, zaļo un zilo krāsu) un RGBW (ietver sarkanās, zaļās, zilās un baltās krāsas sajaukšanu). 

Lai jūs justos droši, kad guļat vai dodaties uz darbu. Tieši šim nolūkam tika izgudrots LED prožektors Smart+ ar sensoru un kameru. Prožektora tuvumā notiekošās kustības ierakstīšanai ir HD izšķirtspēja 1920 x 1080, un uztveršanas diapazons sasniedz 180 grādu leņķi. Prožektoram ir arī sirēna ar trauksmes funkciju.

Klasiskās lampas Ledvance

LEDVANCE ir ne tikai viedās tehnoloģijas. Kopā mēs aplūkosim klasisko apgaismojumu, kas izceļas galvenokārt ar kvalitatīviem materiāliem, kā arī vienkāršu un ilglaicīgu dizainu

Starp darba lampām var atrast tādas, kas paredzētas iekarināšanai, ir arī iespēja apgaismojumu novietot uz zemes. Abas iespējas nodrošina LED prožektors R-STAND, ko var uzlādēt, izmantojot USB. Statīva LED prožektors ar turētāju TRIPOD piedāvā divus gaismas avotus. Tas ir pieejams oranžā un pelēkā krāsā. Melnās elegances iemiesojums - tas ir LED saules staru prožektors FLOOD. Papildus tam, ka to darbina saules enerģijas baterija, tas izceļas arī ar kustību un gaismas sensoru. Tādējādi tas reaģē uz kustību sev apkārt un maina gaismas intensitāti. Tāpēc jums nav jāuztraucas, ka saulainā dienā tas spīdēs nevajadzīgi. 

Runājot par dizainu un skaistu izpildījumu, mēs nevaram aizmirst par CRYSTAL sērijas LED āra sienas lampu, kuras virsma ir rotāta ar matētu hromu. 

Tā bija tikai īsa Ledvance zīmola piedāvāto dažāda veida lampu izlase.


Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i