Atklājiet viedo apgaismojumu Ledvance Smart+ | Lampupasaule
Pieteikties
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Atklājiet viedo apgaismojumu Ledvance Smart+

Par zīmoliem

Andris

Cilvēkiem vajadzētu vienmēr justies laimīgiem, esot savās mājās. Tādeļ ir nepieciešams aprīkot jūsu mājokli tik ērti, lai jūs tajā varētu atpūsties pilnībā. Ledvance Smart + gaismekļi var palīdzēt jums to panākt.

The Ledvance zīmols ir bijis tirgū daudzus gadus. Tās vēsture aizsākās apmēram pirms 100 gadiem. Šī pieredze un viņu lielie centieni turpināt virzīties uz priekšu garantē tiem vadošo pozīciju gaismas un gaismas avotu tirgū. Viņu panākumu pamatā ir trīs galvenie pīlāri: tiekšanās pēc pilnības, izdoma un savstarpēja uzticēšanās. Kompānijas virziens ir atpazīstams tās vārdā. Tas ir apgaismojums ar LED tehnoloģiju. Lai katra klienta dzīve būtu pēc iespējas patīkamāka, viņi galvenokārt koncentrējas uz viedo apgaismojumu.


Viedie gaismekļi Ledvance Smart+

Laiks un tehniskais progress nepārtraukti virzās uz priekšu. Šis ražotājs, kas pastāvīgi seko jaunām tendencēm LED apgaismojuma un viedo māju jomā, arī par to zina daudz. Tā piedāvā labākos un ideālākos viedos gaismekļus jūsu ērtībai. Mūsdienās vairs nav nepieciešams pastāvīgi piecelties, lai ieslēgtu un izslēgtu apgaismojumu. Ledvance Smart+ produkti piedāvājam jums šādus produktus, lai visu varētu izdarīt no ērtā dīvāna vai pat attālināti no darba vai atvaļinājuma. Jūs varat tos kontrolēt vai nu ar viedtālruni vai pat ar savu balsi. Viedo gaismekļu Ledvance Smart+  piedāvājumā jūs atradīsit dažāda veida salona apgaismojumu, kas iederas jebkurā modernā mājā.   Jūs varat pielāgot spilgtumu un krāsu temperatūru. RGB modulis ļauj jums izvēlēties no 16 miljoniem krāsu. Jūs vienmēr varat izvēlēties krāsu atkarībā no garastāvokļa. Ja jūs meklējat griestu vai sienas viedos gaismekļus, jūs atradīsiet tos Ledvance Smart+ klāstā.


Viedās spuldzes Ledvance Smart+

Ja esat nolēmis apmainīt savu veco gaismekli pret jaunu viedo gaismekli, jums ir lieliska iespēja. Bet, ja jūs nevēlaties mainīt gaismekli, bet tikai vēlaties izmantot viedo gaismekļu priekšrocības, ieskatieties viedo spuldžu Ledvance Smart+ klāstā. Izmantojot tās, jums vienkārši jānoņem vecās spuldzes un jāmaina tās uz viedajām. Tāpat kā ar inteliģentajiem gaismekļiem, jūs varēsiet izvēlēties to temperatūru vai gaismas intensitāti, izvēlēties noskaņoto krāsu un visu, sākot no ērtā dīvāna.


Āra gaismekļi Ledvance Smart+

Jums jau ir viedais iekštelpu apgaismojums bet kā ar āra apgaismojumu? Jā, jūs varat izbaudīt greznību un kontrolēt apgaismojumu pat savā dārzā, sēžot ērtā āra krēslā. Jūs varat izvēlēties no dažādiem veidiem viedo āra gaismekļu. Sākot ar āra lampu, un sienas lampu līdz starmetim. To priekšrocības ir tādas pašas kā iekšējam apgaismojumam. Tas nozīmē lielu krāsu izvēli, apgaismojuma temperatūru un visu var kontrolēt attālināti.Viedie gaismekļi Ledvance Smart+ var tikt iestatīti arī no attāluma, pat ārpus jūsu mājas. Tāpēc, ja vēlaties izbaudīt luksusa un komforta vadību, izmantojot gaismekli attālināti, un vienlaikus padarīt visu interjeru un ārējo izskatu labu, Ledvance Smart+ lights sniegs jums to visu, piekam par lielisku cenu. Papildus tam, ka to cenas vienmēr ir ļoti izdevīgas, tagad tiek piemērota 20% atlaide visiem Ledvance Smart + produktiem un saņemiet bezmaksas Viedo spuldzi par jūsu pasūtījumu. To patiešām ir vērts apsvērt.

Autor článku:

Andris
Andris Supervisor

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

SAISTĪTAS preces

Copyright © 1990 – 2022 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i