Eleganti gaismekļi no zīmola Eglo | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Eleganti gaismekļi no zīmola Eglo

Par zīmoliem

Andris

Vai vēlaties, lai mājās būtu kvalitatīvs apgaismojums ar pirmklasīgu drošības garantiju? Plašu šo gaismekļu izvēli piedāvā zīmols Eglo.

Dažos vārdos par ražotāju

Eglo ir Austrijas ģimenes uzņēmums, kuram saknes meklējamas labi zināmajā Tirolē. Uzņēmuma dibinātājs bija Ludvigs Obvisers. Eglo ar gaismekļu ražošanu nodarbojas vairāk nekā 50 gadus. Pateicoties pirmklasīgajai kvalitātei un ar to saistītajai lielajai popularitātei klientu vidū, šis uzņēmums darbojas gandrīz visā pasaulē. Tam ir vairāk nekā 70 iestādes vairāk nekā 50 valstīs. Šis uzņēmums ir viens no galvenajiem gaismekļu ražotājiem un pārdevējiem pasaules tirgū. To lielā priekšrocība ir arī tā, ka viņi paši izstrādāja gandrīz 90% produktu. Tas nodrošināja viņu neatkarību jaunu ražošanas risinājumu ieviešanā. Uzņēmuma pamatā galvenokārt ir mērķtiecība, neatlaidība un pastāvīga attīstība. Kopš 2006. gada gandrīz visa ražošanas līnija sastāv no LED gaismas avotiem, kas izceļas ar ilgu kalpošanas laiku un enerģijas taupīšanu. Ražotājs Eglo koncentrējas uz interjera un arī āra gaismekļu ražošanu. Viņi vienkārši ražo stilīgus dekoratīvos gaismekļus jūsu mājām un dārzam. Galvenais uzsvars tiek likts uz visu produktu dizainu un kvalitāti.


Primārie apsvērumi

Un, ja arī jums rūp, kā uzņēmums domā un rīkojas, šeit variet izlasīt par Eglo zīmola galvenajiem principiem.

Eglo straujā izaugsme ir bijis un joprojām ir izaicinājums, lai palīdzētu uzņēmumam sasniegt izpratni par reģionālo un globālo savstarpējo saistību. Fakts ir tāds, ka uzņēmumam ir globāla sasniedzamība, taču tas joprojām ir ģimenes uzņēmums ar Tiroles saknēm. Viņi iestājas par uzskatu, ka uzņēmuma lielums var būt tikai priekšrocība, ja lietas darbojas pat nelielā mērogā, un tām jābūt perfekti organizētām un savstarpēji saistītām.

Viens no galvenajiem principiem ir saglabāt to, kas ir izdarīts iepriekš un kontrole pār attīstību, ražošanu un loģistiku joprojām ir veiksmes faktors. Vēl viens svarīgs aspekts ir konsekvents partneru un darbinieku atbalsts, jo tas ir vienīgais veids, kā izveidot partnerattiecības, kas ilgst gadu desmitiem.

Kā jau minēts, uzņēmums arvien vairāk cenšas domāt lokāli un rīkoties globāli. Mērķis ir ņemt vērā dažādas reģionālās vajadzības, pastāvīgi sekot līdzi attīstībai gaismekļu izmantošanā un cilvēku dzīves paradumos. Tas ir saistīts arī ar nianšu sajūtu, spēju ieklausīties un meklēt iedvesmu dažādās jomās. 

Apskatīsim uzņēmuma Eglo stiprās puses un to, ko zīmols var jums piedāvāt.

Liela izvēle gaismekļu komplektos 

Jūsu mājā ir vajadzīgi jauni gaismekļi, un jūs beidzot nolēmāt tos iegādāties? Jums ir jāapvieno gaismekļi, ne tikai, lai tie izskatītos skaisti, bet arī, lai āra un mājas apgaismojums būtu nevainojams. Tomēr lielākajai daļai no jums šeit neizdodas un viņi nezin, kā izvēlēties galda lampu, kas saderētu ar konkrēto lustru. Šajā aspektā jūs būsiet apmierināti ar Eglo gaismekļiem. Jo komplektos atradīsiet daudz gaismekļus. Atliek tikai izvēlēties lustru un tad tajā pašā komplektā izvēlēties sienas gaimekli, galda lampu vai grīdas lampu.

Šis ražotājs patiešām plaukst ar apgalvojumu: vienkāršība ir skaistums. Gaismekļiem ir elegants un minimālistisks izskats, kas apvieno koka un metālu dabisko raksturu, piemēram, zelta vai vara dekorā. Tāpēc gaismekļi kļūs par neparastu lietu katrā telpā.

 

 

Jūs varat iegādāties Eglo gaismekļus savai viesistabai, guļamistabai, bērnistabai, kā arī savai virtuvei un citām jūsu mājas telpām. Katrs produkts izskatās ļoti stilīgs un interesants. Tāpēc ar Eglo gaismekļiem jūs nekad nekļūdīsities. Sakarā ar to, ka arī šis ražotājs nemitīgi virzās uz priekšu tehniskajā progresā, Eglo gaismekļu piedāvājumā atradīsiet arī gaismekļus ar nosaukumu Eglo Connect, kas nodrošinās Jūsu viedo māju. Šiem gaismekļiem varat izvēlēties ne tikai gaismas intensitāti, bet arī gaismas krāsu. Tiem ir arī taimera funkcija, kas atvieglos jūsu dzīvi. Varat tos vadīt un iestatīt ar tālvadības pulti, viedtālruni vai planšetdatoru, izmantojot Bluetooth. Vairāk varat lasīt rakstā par viedo tehnoloģiju Eglo Connect.

 

Varat arī apgaismot savu eksterjeru ar dažādiem āra gaismekļiem, kurus atradīsiet ne tikai atsevišķi, bet arī komplektos. Jums var būt tāda paša stila dārza lampas, sienas vai griestu gaismekļi. Kā jūs ļoti labi zināt, papildus skaistam dizainam ir jāpievērš uzmanība āra apgaismojuma drošībai. Tas ir tāpēc, ka āra apgaismojums bieži saskaras ar lietu, sniegu vai citiem laikapstākļiem. Protams, tas tiek ņemts vērā āra apgaismojumam, un tāpēc tie ir izgatavoti tā, lai tie varētu bez problēmām izturēt šos apstākļus. Vēl viena priekšrocība var būt gaismekļiem, kas tiek aktivizēti ar kustību vai pēc tumsas iestāšanās. Tie galvenokārt veicinās ne tikai komforta pieaugumu, bet arī drošību jūsu un jūsu tuvinieku ikdienas dzīvē. Nebaidieties apgaismot tumšākās vietas savā dārzā vai dārza atpūtas zonas apkārtni. Dārza nostūri būs izgaismoti ar iespaidīgu gaismu un radīs patīkamu atmosfēru.

  

Eglo zīmola gaismekļi ir ļoti moderni un tiem ir vislabākā kvalitāte. Vajag tikai pašam paskatīties. Varat būt drošs, ka atradīsiet sev vajadzīgo lietu.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i