GLOBO - gaismekļi modernam mājoklim | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

GLOBO - gaismekļi modernam mājoklim

Par zīmoliem

Andris

Ja jūs meklējat modernu un funkcionālu apgaismojumu, jūs noteikti trāpīsiet mērķī ar zīmolu GLOBO.

Globo darbojas Eiropas tirgū bez pārtraukuma jau vairāk nekā divas desmitgades. Tas ir viens no līderiem iekšējā apgaismojuma ražošanā un tirdzniecībā.

Šī tradicionālā zīmola sortimentā jūs atradīsit visu gaismekļu klāstu, sākot no griestu un sienas gaismekļiem, piekaramajiem gaismekļiem, un lustrām, galda un grīdas lampām tāpat kā griestu ventilatoriem un dekoratīvajiem gaismekļiem. GLOBO gaismekļu ražošanā tiek izmantots plašs materiālu, formu un krāsu klāsts. Tie spēj apmierināt pat visprasīgāko klientu individuālās vēlmes un vajadzības.Regulāri atjauninātajā diapazonā ietilpst gaismekļi, kas paredzēti lietošanai ārpus telpām. Saules baterijas gaismekļiir ļoti populāri, īpaši pavasarī un vasarā. Neatkarīgi no tā, vai tie ir saules atstarotāji, vienkārši nūju gaismekļi vai lampas rakstzīmju un dzīvnieku formā.Izstrādājot jaunas GLOBO gaismekļu sērijas, tiek sekots pašreizējām tendencēm un jauninājumiem tehnoloģijām. Tāpēc šodien gandrīz pusi no produktu klāsta veido gaismekļi ar iebūvētu LED tehnoloģiju. Citi gaismekļi ir piemēroti lietošanai kopā ar LED spuldzēm. GLOBO gaismekļi dod iespēju izturēties atbildīgi pret vidi, samazināt elektrības patēriņa izmaksas un ekonomiski apgaismot savu mājokliLED tehno9loģijas pielietojums ir pavēris jaunas iespējas netradicionālu radošu risinājumu projektēšanā. Tieši tik mūsdienīga  dizaina gaismekļi ir Globo NABRO saime. Tiem ir raksturīga neparasta forma un kvalitatīva apstrāde. Pamatne ir izgatavota no spīdīga hroma un masīvie viļņaini pleci ir dekorēti ar maziem akrila kristāliem. Gaismekļiem ir spēcīgs gaismas avots, kas rada patīkamu siltu gaismu. Ar izciliem Globo sērijas modeļiem jūs apgaismosiet telpu vienotā stilā un piešķirsiet savam interjeram greznu izskatu.Vai jūs esat viedo risinājumu cienītājs? Vai jums jau pieder viedtālrunis, viedpulkstenis vai citi viedie sīkrīki? Tad jūs noteikti interesēs Viedās Mājas GLOBO gaismekļi. Šis ir jaunākais gaismekļu klāsts, ko kontrolē bezmaksas mobilā lietotne TuyaSmart. Viss, kas jums jādara, ir to lejupielādēt savā mobilajā tālrunī un savienot ar gaismu, izmantojot mājas wifi tīklu. Saderība ar balss palīgiem ļauj inteliģentus gaismekļus konfigurēt un vadīt, izmantojot balss komandas. Atklājiet GLOBO viedā apgaismojuma priekšrocības un uzziniet, kā gudri risinājumi var padarīt jūsu māju vēl labāku un draudzīgāku dzīvesvietu.


Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i