Iededziet to ar Rabalux | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Iededziet to ar Rabalux

Par zīmoliem

Andris

Uzticami gaismekļi un optimāla cenas un kvalitātes attiecība? Tieši to jūs varat iedomāties, sakot Rabalux.

Par uzņēmumu

Rabalux zīmola vēsture jau ir diezgan sena. Konkrēti 28 gadi. Mēs varam pateikties cilvēku grupai, kas veido uzņēmumu ar stabilu finansiālo stāvokli, par tā darbību. Tās darbības pieredze ir pat starptautiska. Uzņēmuma visa uzņēmuma sirds atrodas Ungārijā ļoti strauji augošā pilsētā Györ, kuru jūs, iespējams, pazīstat arī kā kūrortpilsētu. Tur jūs atradīsit loģistikas centru. Šeit jūs atradīsit uzglabāšanas bāzes ar patiešām lielu preču ietilpību. Tās darbībā jūs varat saskarties ar 10 meitasuzņēmumiem. Tā eksports notiek uz 12 valstīm. Uzņēmums Rabalux CZ Svítidla s.r.o. veiksmīgi darbojas Čehijas tirgū vairāk nekā 12 gadus un nepārtraukti pieaug.

Zem Rabalux zīmola, jūs atradīsiet daudz gaismekļus un arī daudz klasiskus un enerģiju taupošus avotus, kur visa produkcija atbilst kvalitātes un cenas optimālās attiecības kritērijam. Rabalux portfelis vienmēr piedāvā jaunas modernas gaismas ar mūsdienu tendencēm, kā arī klasiski, tev nekad nebūs garlaicīgi. Jūs atradīsit gan iekštelpu gan āra gaismekļus.

 

Rabalux preču klāsts

Produktu klāsts no Rabalux zīmola ir ļoti plašs. Rabalux ir visas nepieciešamās gaismas. Mēs varam sākt ar maza izmēra gaismekļiem. Tie pārsvarā ir galda vai nakts lampas. Dažādi veidi, krāsas, stili vai formas, kas garantē jums patiešām daudzveidīgu dažādu lampu klāstu, no kurām jūs noteikti izvēlēsities nepieciešamo. Jūs atradīsit arī daudz interesantu dekoratīvās gaismas, kas var izmantot kā dzimšanas dienas vai Ziemassvētku dāvanu. Papildus  mazām lampāmjūs varat arī atrast grīdas lampas, kas lieliski iederēsies viesistabā vai varbūt padarīs jūsu guļamistabu mājīgu.Vēl viena lieta, ko mēs nevaram palaist garām, ir dažāda veida centrlālis apgaismojums. No iegremdētiem gaismekļiem, starmešiem, griestu gaismekļiem un mazākām vai lielākām lustrām. Izmantojot dažādas gaismas, varat arī aptumšot, regulējiet gaismas temperatūru vai iestatiet atmiņas funkciju, izmantojot tālvadības pulti. Šie gaismekļi ir īpaši piemēroti viesistabai, guļamistabai vai darbistabai. Liela priekšrocība ir arī plašais LED gaismekļu klāsts, ar ko uzņēmums var lepoties. Jūs varat iegādāties patiešām visu veidu gaismas gan versijā ar LED spuldzēm, gan ar iebūvētu LED avotu. Rabalux vienkārši ir viss.Vannas istabai arī vajag kaut ko īpašu. Tur jums jāizvēlas gaismas ar augstāku IP aizsardzību nekā klasiskās gaismas dzīvojamām istabām. Tas ir tāpēc ka vannas istabas apgaismojums parasti saskaras ar mitrumu un bieži tieši ar ūdeni. Vannas istabā ir maz zonu, kur nepieciešams apgaismojums. Ir nepieciešams, lai būtu gaisma virs spoguļa kas tevi neapžilbinās. Šeit ir jāredz īstos toņos, ne pārāk klusināti, ne asi. Nepieciešama arī centrālā gaisma. Pat vannas istaba ar Rabalux zīmola gaismām nodrošinās jums augstas kvalitātes un, galvenais, drošu apgaismojumu.Arī jūsu ārtelpas nepaliks bez gaismas. Rabalux piedāvā plašu āra gaismekļu klāstu. Saules enerģijas lampas nodrošinās pieklusinātu apgaismojumu un āra apstākļos sienas gaismekļi nodrošinās spēcīgāku gaismu.Gaismas ir ļoti svarīgas. Bet lielākā daļa no tām nedarbotos bez pareizā avota (spuldzes). Arī Rabalux to domā. No uzņēmuma jūs varat iegādāties modernus gaismas avotus.

Visas zīmola Rabalux piedāvātās gaismas ir augstas kvalitātes un vienmēr drošas. Izbaudiet to kvalitāti un plašo izvēli paši!

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i