Immax NEO lampu funkcijas jūsu rokās | Lampupasaule

Bezmaksas piegāde no 70 EUR

60-päevane tagastuspoliitika

Ekspertide nõuanded

+371 67660665

Pieslēgšanās / Reģistrācija

0

0,00

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.

Iepērcieties par 70,00 vairāk un saņemiet BEZMAKSAS PIEGĀDI.

Immax NEO lampu funkcijas jūsu rokās

Andris

Lasīšanas laiks 5 min
Piedāvājuma jaunumi

Uzņēmums Immax piedāvā plašu preču klāstu viedajām mājām. Iepazīstieties ar to un uzziniet citu vērtīgu informāciju par šo zīmolu.

Viedā māja ar Immax NEO

Immax NEO atbilst visiem modernas viedās mājas risinājuma parametriem. Jūsu rīcībā ir ikviena mājsaimniecības ierīce. Jūs pārvaldāt tās funkcijas un uzraugāt tās patēriņu.


To palīdzēs izdarīt lietotne Immax NEO PRO. To varat lejupielādēt savā tālrunī vai planšetdatorā. To atradīsiet App Store vai Google Play.

Immax NEO un Immax NEO LITE sērijas

Dizaina apgaismojums, kameru sistēma, drošības elementi, apkure, vadības elementi, LED spuldzes un daudz kas cits. Immax NEO un Immax NEO LITE sērijās jūs atradīsiet pilnu ierīču klāstu, kas jūsu mājsaimniecībai piešķirs viedo vārdu. 


Viedā māja Immax NEO ir izstrādāta tā, lai jūs varētu savienot atsevišķus elementus vienā vadāmā vienībā. Visus elementus uzrauga Immax NEO PRO lietotne. Tas ļauj visām ierīcēm sazināties savā starpā, nedodot tām konkrētas komandas. Vienkārši izmantojiet automatizācijas priekšrocības, un mājsaimniecība pati sevi pārraudzīs.


Piemēram, kad no rīta pieceļaties, var sākties virkne dažādu darbību, kuras esat izveidojis. Atsevišķās telpās tiks ieslēgta gaisma ar noteiktu intensitāti, temperatūra pati paaugstināsies līdz vēlamajiem grādiem, kameras izslēgs kustību detektoru un saskaņā ar pašreizējo laika prognozi sāksies āra laistīšana.


Nebaidieties izveidot savienojumu

Viedā māja turpina virzīties uz priekšu. Dažādu ražotāju ierīces sazinās dažādos stilos. Immax NEO atrisina šo problēmu ar īpašu TUYA tehnoloģiju. Tā var savienot ierīces, kas darbojas ar ZigBee, WiFi un Bluetooth Mesh. Tajā pašā laikā tas ir saderīgs ar visām plaši izmantotajām balss vadības sistēmām, tostarp Apple Siri Shortcuts, Amazon Alexa un Google Assistant.


Nākotnē Immax NEO tiks savienots arī ar Matter platformu. Tas padarīs to saderību vēl labāku. Tā ir pirmā platforma, kas spēj apvienot visus Smart Home izstrādājumus vienā vienībā.

Lietotnes vadība

Immax NEO PRO vadība ir vienkārša, intuitīva un pieejama no jebkuras vietas pasaulē.  Papildus īpašniekam ar visām tiesībām lietotni var vadīt arī divi citi administratori ar tādām pašām pilnvarām un līdz 10 parastiem lietotājiem ar ierobežotām tiesībām. Piemēram, varat pievienot visus savus ģimenes locekļus. Immax NEO PRO ir saderīgs ar balss vadības sistēmām Google Home un Amazon Alexa.


Programmas sākumlapā atrodamas šādas kategorijas: 

 1. Pēc programmas ieslēgšanas tiks parādīti pašreizējie drošības iestatījumi, iecienītākās ierīces un kamera. To visu atradīsiet sadaļā "Drošība" 
 2. Visas ierīces, kas atrodas jūsu mājās, varat redzēt kategorijā "Telpa".
 3. Cita kategorija "Viedās ainas" piedāvā ainu iestatījumu un automatizācijas iespējas.
 4. Kategorijā "Jaunumi" redzēsiet paziņojumus un jaunumus lietotnē.
 5. Lietotnē ir pievienota arī kategorija "Iepirkumu centrs", kurā varat ērti iegādāties Immax ierīces.


Mājas un lietotnes drošība  

Iepazīstiet Immax NEO drošības sistēmu. Piedāvājumā ir iekļautas āra, elegantas iekštelpu un modernas saules enerģijas viedās kameras. Jūs varat pastāvīgi vērot attēlu savā mobilajā tālrunī, pat ja atrodaties simtiem kilometru attālumā. Tādas funkcijas kā kustību noteikšana, nakts redzamība un divvirzienu saziņa tikai papildina augsto standartu.


Viens no jaunumiem ir viedā Immax NEO durvju slēdzene. Ieeja bez atslēgas, pirkstu nospiedumiem un iespēja nodrošināt virtuālās viesu atslēgas. Skaistums galvenokārt slēpjas vadībā, izmantojot viedo lietotni tālrunī. Lietotnē slēdzeni var atvērt attālināti vai ģenerēt vienreizēju kodu apmeklētājiem. Slēdzene atbilst visprasīgākajiem drošības standartiem un ir izturējusi Airbnb sertifikāciju.


Drošības sistēmā ir arī video durvju zvans, logu un durvju magnētiskie sensori un kustību detektori.


Jaunais pakalpojums ir kameras ierakstu mākoņglabāšana lietotnē. Tas ļauj saglabāt kamerās uzņemtos ierakstus un fotoattēlus, lai tos varētu aplūkot nākotnē. Viss atrodas attālā un pilnīgi drošā serverī. Nevienam nebūs iespējas ielūkoties jūsu privātajā dzīvē.

 

Immax apgaismojums

Lai pārvaldītu vairāk nekā 100 dizaina apgaismojuma veidus, jums ir nepieciešams tikai tālrunis ar viedo lietotni Immax NEO PRO. Lampas, kas sazinās, izmantojot Zigbee tehnoloģiju, ir jāsavieno ar viedo vārteju. Tas kļūst par centrālo vienību un savieno ierīces ar vienu un to pašu saziņas protokolu. 


Dinamiskā lampu vadība ļauj mainīt gaismas toni, regulēt intensitāti un iestatīt automātiskās izslēgšanās un ieslēgšanās laiku. Var izmantot arī viedās ainas. Iestatiet, ka jūsu rīta pamošanās notiks kopā ar pakāpenisku izvēlēto lampu ieslēgšanos.


Viedā apgaismojuma klāstā ir piekaramas, sienas, griestu un galda lampas. Tomēr ar to piedāvājums nebeidzas. Arī LED kvēlspuldzes un LED joslas ir bestselleri. Abi pierīces izceļas ar to, ka ietaupa enerģiju un ir ilgi darbojas. To vadība, izmantojot viedo lietotni, ir pašsaprotama.  Visas ierīces darbojas savienojumā ar WiFi vai BT Mesh tīklu.

Kā iestatīt no jauna Immax NEO tālvadības pulti

Immax NEO tālvadības pults no jauna iestatīšana ir jāveic šādi soļi:  

 1. Uz tālvadības pults vienlaicīgi nospiediet pogas ON un OFF.
 2. Nospiediet pogas, līdz mirgo LED indikators. Tas notiks pēc aptuveni 5 sekundēm.
 3. Uz tālvadības pults sāks mirgot LED diode. Tas nozīmē, ka ir sākts atiestatīšanas process.
 4. Pagaidiet aptuveni 40 sekundes, līdz diode pārstāj mirgot.
 5. Kad tas notiek, tālvadības pults atiestatīšana ir pabeigta. 


Kad jāatjauno tālvadības pults iestatījumi? Ir vairāki gadījumi:

 1. Jūs vēlaties atcelt visus esošos tālvadības pults iestatījumus.
 2. Tālvadības pulti nevar savienot ar lampu.
 3. Plānojat atvienot tālvadības pulti no lampas un vēlaties to savienot ar citu lampu.


Kā atiestatīt Immax NEO lampas

Immax NEO lampas atiestatīšana ir vienkārša. Galvenais ir saglabāt lampas ieslēgšanas un izslēgšanas ritmu.

 

Šeit ir norādīts, kā tas tiek darīts:

 1. Ieslēdziet lampu 5 reizes un pēc tam 4 reizes izslēdziet to ar galveno slēdzi. Ieslēdziet to uz vienu sekundi un izslēdziet uz divām sekundēm.  
 2. Piektās ieslēgšanas laikā turiet nospiestu vadības pogu, pirms indikators mirgo (aptuveni divas sekundes). To apstiprināsiet, izslēdzot to vēl uz divām sekundēm un pēc tam atkal ieslēdzot. Kad lampiņa mirgo, tas nozīmē, ka lampas atiestatīšana ir bijusi veiksmīga. 


Visbiežāk pieļautā kļūda, atiestatot lampu, ir ritma neievērošana (viena sekunde, ieslēdzot un divas sekundes, izslēdzot).


Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

SAISTĪTAS preces