Ir vērts iepirkties Lampupasaule | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Ir vērts iepirkties Lampupasaule

Ir vērts iepirkties Lampupasaule
Par pirkumu

Andris

Lampupasaule.lv mēs cenšamies, lai mūsu klientiem iepirkšanās būtu pēc iespējas ērtāka. Tāpēc mūsu e-veikalā bezmaksas piegāde un 60 dienu termiņš preču atgriešanai ir pašsaprotama lieta.

Mēs zinām, ka apmierināts klients atgriezīsies, tāpēc veltām visas pūles, lai spētu piedāvāt labi organizētu un iedvesmas pilnu e-veikalu, ērtu iepirkšanos un ātru un uzticamu piegādi. Klientu vajadzības un prasības turpina augt, tāpēc mēs pastāvīgi pielāgojam savu sortimentu klientu aktuālajām vajadzībām un meklējam jaunus veidus, kā padarīt iepirkšanos ērtāku un komfortablāku.


Bezmaksas piegāde un pagarināts atgriešanas periods


  • Tā kā mēs vienmēr vēlamies būt soli priekšā, mūsu klienti saņem bezmaksas piegādi.
  • Mēs esam pagarinājuši arī standarta termiņu preču atgriešanai līdz 60 dienām. (Tikai patērētājiem, t. i., ja pasūtījumā nav norādīts personas kods vai PVN maksātāja reģistrācijas numurs). Sīkāku informāciju varat atrast Uzņēmējdarbības noteikumos un nosacījumos.


Plašs piedāvājums un ātra piegāde


  • Šobrīd mēs piedāvājam preces no vairāk nekā 200 apgaismojuma zīmoliem, un mūsu piedāvājumā ir 50 tūkstoši preču veidu, no kuriem klienti var izvēlēties labi organizētās kategorijās.
  • Līdz šai dienai esam piegādājuši vairāk nekā 4 miljonus pasūtījumu, un šā gada oktobrī mēs pabeidzām jaunas modernas noliktavas būvniecību, kas ļaus mums ātrāk reaģēt uz pieaugošo pieprasījumu pēc mūsu preču klāsta.Mēs savu darbu darām ar centību un vēlmi pilnveidoties, un tūkstošiem pozitīvu atsauksmju no apmierinātiem klientiem, kā arī mūsu uzņēmuma vairākkārtēja iekļūšana Eiropas e-komercijas līderu reitingos ir pierādījums tam, ka mēs spējam būt uzticams partneris saviem klientiem, piedāvājot ne tikai plašu sortimentu, labus padomus, bet arī iedvesmu ienest vairāk gaismas viņu mājās.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i