Jauna Philips āra apgaismojuma sērija | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Jauna Philips āra apgaismojuma sērija

Par zīmoliem

Augstas kvalitāte, moderna un tehniski pilnveidota. Šīs funkcijas savieno visas jaunās sērijas un Philips āra apgaismojuma preces. Jūs varat izvēlēties no plaša klasiskā, saules enerģijas un zemsprieguma apgaismojuma klāsta.

Iepazīstinām jūs ar jaunajām Philips āra apgaismojuma un piederumu kategorijas precēm. Tās izceļas ar savu augsto kvalitāti un plašajām iespējām. Mūsu piedāvājumā jūs atradīsiet gan klasisko āra apgaismojumu, gan arī saules enerģijas un zemsprieguma apgaismojuma veidus.


Philips GardenLink

Vienkārša uzstādīšana un vadība, augsta izturība, maksimāla drošība. Un visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi - plašs preču klāsts, kas izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem. Tā ir Philips GardenLink sērija.


Vienkārša uzstādīšana un vadība 

Ar Twist & Lock savienotāju palīdzību varat viegli un droši uzstādīt paši. Vienīgais, kas jums būs nepieciešams, ir standarta kontaktligzda. Liela priekšrocība ir iespēja pieslēgt vairākas lampas vienam barošanas avotam. Katrai lampai ir vienāds Twist & Lock savienotājs, kas atvieglo uzstādīšanu un savienošanu, nodrošinot maksimālu saderību visai sistēmai. Jūs varat pārvietot lampas un piederumus atbilstoši savām prasībām un attiecīgi izgaismot katru dārza stūri.


Augsta izturība un maksimāla drošība

GardenLink sērijas preces ir ideāla izvēle jebkuram gadalaikam un sezonai. Jo tām ir augsta IP aizsardzības klase (izturība pret ārējiem faktoriem). Tās izceļas arī ar augstu drošības līmeni. Tas ir tāpēc, ka tās darbojas ar zemu spriegumu. Jūsu bērni un mājdzīvnieki būs maksimāli pasargāti.

 

Augstas kvalitātes materiāli, kas nodrošina ilgstošu darbību 

Apgaismojums ir īpaši izstrādāts āra zonām, tāpēc tas ir izgatavots no hermētiska alumīnija un labākajiem sintētiskajiem materiāliem. Turklāt šīs sērijas LED lampām ir ilgs darbības laiks - līdz 25 000 stundām. Tāpēc, kad runa ir par apkopi, jums par to nav jādomā gadiem ilgi, un tikmēr jūs varat baudīt perfektu dārza apgaismojumu katru nakti.


Sensors no krēslas līdz rītausmai 

Varat iegādāties arī zemsprieguma krēslas sensora vadības ierīci ar taimeri un izmantot automātiskās sistēmas vadības funkciju ar sensoru "no krēslas līdz rītausmai". Tas ietver taimeri automatizācijai un enerģijas taupīšanai dienas un nakts laikā, padarot to par lielisku iespēju automātiskai kontrolei un enerģijas taupīšanai. Tā ļauj automātiski ieslēgt apgaismojumu, iestājoties tumsai, kā arī automātiski izslēgt apgaismojumu pēc 3 vai 8 stundām..


Philips Arbour Ultra Efficient 

Līdz 50% mazāks elektroenerģijas patēriņš, salīdzinot ar līdzīgām Philips LED lampām. Šī nav vienīgā jaunās Philips Arbor sērijas iezīme.

 

Inovatīva tehnoloģija un zems patēriņš

Šīs sērijas LED apgaismojumam ir zems elektroenerģijas patēriņš. Tas ir pateicoties inovatīvai tehnoloģijai, kas arī palīdz samazināt oglekļa dioksīda emisijas un novērš materiālu izšķērdēšanu. Tas veicina visas mūsu planētas ilgtspējību.


Augsta izturība un ilgs darbības laiks 

Augsts IP aizsardzības līmenis 44 nodrošina šīs sērijas ierīces augstu aizsardzību pret ārējiem faktoriem - lietus, laikapstākļiem vai putekļiem. Apgaismojuma konstrukcija ir izgatavota no augstas kvalitātes alumīnija lējuma, un tai ir izturīga apdare. Kopējais darbības laiks ir līdz 50 000 apgaismojuma stundām, kas atbilst gandrīz sešu gadu nepārtrauktam apgaismojumam. Tātad darbības laiks ir vairāk kā trīs reizes ilgāks nekā līdzīgām Philips LED lampām.Philips Mimosa 

Ja vēlaties ērti mainīt apgaismojuma virziena iestatījumus ārpus telpām, risinājums ir jaunā Philips Mimosa lampu grupa.


Apgaismojuma virziena iestatījumi

Tas, ka tās izskatās lieliski un eleganti, nav vienīgā šīs sērijas apgaismojuma priekšrocība. Liela priekšrocība ir vienkārša lietošana, kas ļauj virzīt starus uz vēlamo vietu. Mimosa lampas ir īpaši piemērotas lietošanai pie piebraucamajiem ceļiem vai uz terases.


25 000 stundu darbības laiks

Augsts IP aizsardzības līmenis (44) nodrošina šīs sērijas ierīcēm augstu aizsardzību pret ārējo ietekmi - gan lietus, gan laikapstākļu ietekmi. Apgaismojuma konstrukcija ir izgatavota no augstas kvalitātes alumīnija, un tai ir izturīga virsmas apdare. Kopējais darbības laiks ir līdz 25 000 apgaismojuma stundām..

 Philips Tyla 

Sienas un grīdas saules enerģijas apgaismojums Tyla izceļas ar līdz pat 500% ilgāku darbības laiku, salīdzinot ar citām Philips LED lampām, pēc akumulatora pilnīgas uzlādes ar saules enerģiju.


Videi draudzīgs

Īpaši efektīvs saules enerģijas āra LED apgaismojums. Tā ir šīs preču sērijas definīcija vienā teikumā. UltraEfficient Solar tehnoloģija ļauj lampām ar pilnībā uzlādētu akumulatoru spīdēt līdz pat 40 stundām - pat sliktos laika apstākļos. Tajā izmantotas arī modernas tehnoloģijas, lai samazinātu oglekļa emisijas, novērstu materiālu izšķērdēšanu un samazinātu enerģijas patēriņu. Ilgais darbības laiks - līdz 50 000 stundām - ir divreiz ilgāks, salīdzinot ar līdzvērtīgu Philips āra LED apgaismojumu.


Īpašās funkcijas

Preču sērijas iespējas ir pārdomātas līdz pēdējai detaļai, lai tās jūsu dārzā radītu patīkamu atmosfēru. Piemēram, dubultā spilgtuma funkcija palīdz. Un kā tas darbojas? Neizmantošanas režīmā apgaismojums tiek samazināts līdz vēsi baltai 55 lūmenu gaismai. Savukārt, ja tuvumā ir cilvēki, tā automātiski kļūst spilgtāka līdz 255 lūmeniem. To nodrošina integrēts kustību sensors. Tādējādi jūs jebkurā brīdī redzēsiet komfortablu gaismas līmeni. Apgaismojumam ir arī kustību sensors no krēslas līdz rītausmai. Tas automātiski garantē, ka lampa tiek ieslēgta, kad ārā satumst. Rezultāts ir patīkams nakts apgaismojums, kā arī jūsu drošība.


Komforts un augsta aizsardzība

Tyla piedāvā augsta līmeņa komfortu un aizsardzību. Saules enerģijas izmantošanas dēļ nav nepieciešama elektroinstalācija, un IP aizsardzība 44 garantē izturību pret nelabvēlīgiem laikapstākļiem.


Vienots dizains

Preču klāstā ir arī vienota dizaina grīdas un sienas lampas. Tas nozīmē, ka jūs varat viegli saskaņot apgaismojuma izskatu savā dārzā un piešķirt tam eleganci. 

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i